05.05.2024
17:30

Osób online 1275

Wygrana w Évian

Liverpool w swojej „próbie generalnej” przed meczem o Tarczę Wspólnoty z Manchesterem City pokazał się z dobrej strony. Mimo problemów w pierwszej fazie spotkania, The Reds za sprawą Firmino wyrównali wynik meczu na 1:1 w 17 minucie, po czym po nieudanej interwencji obrońcy Lyonu (bramka samobójcza), piłkarze w czerwonych trykotach wyszli na prowadzenie 2:1 w 21. minucie spotkania.

Jeszcze przed przerwą na placu gry pojawili się Rhian Brewster za Roberto Firmino a także James Milner za Xherdana Shaqiriego. W drugiej połowie na boisku zameldowali się Bobby Duncan, Sepp van den Berg, Adam Lewis, Georginio Wijnaldum, Trent Alexander-Arnold, Joël Matip, Virgil van Dijk, Andrew Robertson, Simon Mignolet, Jordan Henderson, Fabinho, Divock Origi, Alex Oxlade-Chamberlain i Harvey Elliott. Wynik spotkania pięknym strzałem ustalił Harry Wilson w 53 minucie.