05.05.2024
17:30

Osób online 1402

City prowadzą do przerwy

Po pierwszej połowie na Wembley, the Reds przegrywają z Manchesterem City 0:1. Bramkę dla mistrzów Anglii w 12. minucie spotkania strzelił Raheem Sterling. Najgroźniejszym piłkarzem w ofensywie Liverpoolu jest Mo Salah, który w jednej z akcji trafił piłką w słupek.

Komentarze (23)

wicked93 04.08.2019 16:50 #
Henderson swoje zaczyna grać znowu :D
krzycho99 04.08.2019 16:50 #
Hendo coś wypił.
Adi15 04.08.2019 16:51 #
@gohan27 fajnie że stwierdziłeś po 45 minutach super pucharu że przegraliśmy ligę
Fakt gra nie wygląda najlepiej Ale dajcie se spokój to dopiero pierwsze 45min
remekiusz 04.08.2019 16:51 #
Jak dojedzie na mecz nasza linia pomocy to może być ciekawie.
użytkownik zablokowany 04.08.2019 16:51 #
Rado8LFC 04.08.2019 16:51 #
Kiedy LFC wraca z Tournée ?
Tarczy dobroczynności*
Bengaloe 04.08.2019 16:51 #
Mhm, klasycznie szukamy kozła ofiarnego. ^^
Hendo nie gra dobrego meczu, ale ogólnie całość ogląda się całkiem nieźle. Mecz jak najbardziej w naszym zasięgu.
Isengrim 04.08.2019 16:51 #
Bardzo słaba gra. Brak znaczących transferów i liga odjeżdża
Magerlfc 04.08.2019 16:52 #
Oczy bolą. Gomez bardzo niepewny i elektryczny. Środek nie pola nie istnieje to i nie ma gry. Co z tego ze nasza 3 z ataku zakłada pressing jak pomocnicy za nimi sobie dreptają. Tak jak ktoś napisał, że to będzie straszna gra i wygra ten kto wykorzysta błędy rywala... Alli też moim zdaniem mógł lepiej zachować się przy golu, ale obrona bardziej tu zawaliła więc poprostu nie ma co się go czepiać
Blader111 04.08.2019 16:52 #
Henderson tragiczny, Wijnaldum w ogóle nie widoczny (zapomniałem że jest na boisku).
bartulek 04.08.2019 16:53 #
Czekam na debiut nowych nabytków, Ox i Lalana do bojuuuuuuuuuu!
Kuj 04.08.2019 16:53 #
Narazie chyba tylko Firmino gra na odpowiednim poziomie. Środka póki co nie widać. Zobaczymy jak wyjdą na drugą połówke bo City dużo lepsze jak narazie.
Sobi 04.08.2019 16:54 #
Najlepszym zawodnikiem pierwszej połowy definitywnie zostaje Henderson. Tyle razy ile chłop mnie rozśmieszył przez te 45min to nawet nie zliczę :D
aroLFC 04.08.2019 16:55 #
cezarkop 04.08.2019 16:55 #
Gdzie się podziała ta nasza super zdolna młodzież.Niby coś tam gramy konstruujemy ale jakoś bez jaj,jeden celny strzał to trochę mało na City.
ynwa19 04.08.2019 16:56 #
Ali nerwowy.
Obrona tak do 25 minuty była wszędzie tylko nie w Londynie.
Pomoc......nie widać.
Origi stara się ale za wiele mu nie wychodzi a Mo musi popracować nad precyzją.
Bobby gra swoje.

Ogólnie-chyba te ciężkie treningi w Evian dają znać o sobie.
oweniasty 04.08.2019 16:56 #
Klopp dał im wycisk w treningach jak to ma w zwyczaju. Wystarczy przeczytać stare wywiady z Polskim trio z Borussi których bolało już całe ciało na myśl treningów po wakacyjnych. Chłopakom brakuje świerzości i widać ze mniej biegają z tego powodu. Mecz jest jednak w zasięgu. Trzeba wierzyć!!!
Abemadło 04.08.2019 16:58 #
@aroLFC
"Nikt nie gra dobrze, ale oczywiście trzeba pocisnąć Hendersona. Arnold dziś gra najgorzej "

Zastanowmy sie z czego to wynika, moze z tego, ze ma problem z najbardziej elementarnym elementem gry jakim jest PRZYJECIE PILKI?
everlast 04.08.2019 16:59 #
przegrywamy to popuszczajcie jad, bo juz po polowie wiecej wpisow niz jak ostatnio wygralismy.
Klopp out. Powinnismy takie city bez problemu powiesc. No ale,ze stracilismy dosyc przypadkowa bramke,bo juz widze,ze Silva tak sobie zaplanowal podanie,to niewazne.
Palczasty 04.08.2019 17:00 #
@gohan27
Nie rób nam tego więcej i nie pisz więcej żadnych komentarzy, bo nie potrafisz. Wychodzi brak edukacji. Nadajesz się tyłko do tego, żeby pójść na kurs języka polskiego. Każde Twoje zdanie kończy się brakiem kropki. Ogólnie szału nie robisz.
bajbusinsky 04.08.2019 17:00 #
Widać brak Sadio. Przydałby się jakiś nowy skrzydłowy do rotacji bo Origi nie daje rady.
VII 04.08.2019 17:01 #
Nasza obrona wygląda jak ser szwajcarski. Wszystko co wchodzi w pole karne praktycznie trafia w Alissona lub obok. Gomez gra jakby był wczorajszy. I w dalszym ciągu akcje wyprowadzane strasznie wolno. Jeśli tak dalej pójdzie to niczym City nie zaskoczymy, bo gramy jak emeryci na meczu charytatywnym.
BigAnfield 04.08.2019 17:03 #
Magerlfc
Obrona nie zawalila gola. Idealnie zlapali na spalonym chyba trzech piłkarzy tylko Salah sie wyrwal i zlamal linie. Potem to juz bylo domino.
Ogolnie mecz taki sam jak cale tourne. Duzo chaosu i niedokladnych podań. Mysle ze jeszcze z miesiąc zanim wejdą na wyzsze obroty.

Salah odmawia wywiadu i zaskakuje w mediach  (31)