05.05.2024
17:30

Osób online 1109

Wieści z wypożyczeń

Harry Wilson i Marko Grujić z pewnością miniony weekend mogą zaliczyć do udanych. Wypożyczeni z Liverpoolu zawodnicy strzelali bramki dla swoich obecnych klubów w Premier League i Bundeslidze.

Wilson po raz pierwszy zagrał w wyjściowym składzie Bournemouth i okrasił ten dzień bramką z dystansu w spotkaniu z Aston Villą, wygranym przez Wisienki 2:1.

- Kocham to uczucie. Cały czas ciężko pracuję, chcąc stawać się lepszym piłkarzem. Byłem zachwycony z faktu, iż trener desygnował mnie do pierwszej jedenastki. Dziękuję za to menadżerowi. Cieszyłem się każdą chwilą spędzoną na boisku.

- Chciałem po prostu wpłynąć jakoś swoją grą na losy rywalizacji i czuję, że mi się to udało - powiedział po meczu zachwycony Wilson.

Grujić strzelił gola dla Herthy w meczu na Allianz Arena z Bayernem Monachium, zakończonym remisem 2:2.

Nathaniel Phillips wszedł na plac gry jako rezerwowy w drugiej połowie spotkania z St. Pauli, zakończonego wygraną jego zespołu - Stuttgartu 2:1.

Taiwo Awoniyi zagrał kilka ostatnich minut w barwach Mainz, które przegrało na wyjeździe 0:3 z Freiburgiem.

W Szkocji - Sheyi Ojo strzelił gola dla Rangers FC w wygranym 3:1 starciu FC Midtjylland w eliminacjach Ligi Europy.

Liam Millar zapisał na swoim koncie asystę w dogrywce meczu Kilmarnock z Hamilton Academical w drugiej rundzie Pucharu Ligi Szkockiej. Jego zespół awansował do dalszej rundy rywalizacji.

Ovie Ejaria zaliczył 85-minutowy występ dla Reading w wygranej potyczce z Cardiff City (3:0) w the Championship.

Huddersfield Town przegrało w weekend 1:2 z Fulham. W bramce spadkowicza z Premier League wystąpił Kamil Grabara.

Ben Woodburn zagrał dla Oxford United, które przegrało na wyjeździe z Blackpool.

Allan Rodrigues de Souza otrzymał powołanie do brazylijskiej drużyny olimpijskiej.