31.03.2024
15:00

Osób online 945

Gini ponownie strzela dla Holandii

Georginio Wijnaldum drugi mecz z rzędu strzelił bramkę dla reprezentacji Holandii. Tym razem Oranje pokonali na wyjeździe w przekonującym stylu Estonię 4:0. Pomocnik Liverpoolu ustalił wynik rywalizacji strzałem głową z bliskiej odległości.

Wcześniejsze gole dla Holandii były dziełem Ryana Babela (2) i Memphisa Depaya.

W Tallinie od pierwszych minut wystąpił także Virgil van Dijk. Po tym spotkaniu Holendrzy tracą 3 punkty do liderujących zespołów Niemiec i Irlandii Północnej.

Gorzką pigułkę musieli przełknąć Szkoci z Andym Robertsonem na pokładzie. Wyspiarze przegrali na własnym terenie aż 0:4 z Belgią. Divock Origi całe spotkanie spędził na ławce rezerwowych.

Dejan Lovren zaliczył pełny występ w składzie Chorwacji, która niespodziewanie zremisowała 1:1 z Azerbejdżanem w Baku.

Młodzieżowa reprezentacja Anglii pokonała 2:0 Kosowo. Rhian Brewster wszedł na plac gry w 76 minucie.

Ki-Jana Hoever zagrał 45 minut w barwach Holandii U-18, która przegrała 1:2 z rówieśnikami z Meksyku.