05.05.2024
17:30

Osób online 896

Wracamy z 3 punktami z Londynu!

Podopieczni Kloppa wrócili z tarczą ze Stamford Bridge. Na trafienia Alexandra-Arnolda i Firmino w pierwszej połowie, odpowiedział Kante w drugich 45 minutach. The Reds nadal przodują w ligowej tabeli, mając 5 punktów przewagi nad drugim Manchesterem City.

Komentarze (39)

shelby1 22.09.2019 19:24 #
Najważniejsza wygrana na trudnym terenie, ale nasza gra w 2 połowie była wprost tragiczna. Zmiany defensywne Jurgena delikatnie mówiąc zawstydzajace. A Salah irytował jak nie wiem co
cezarkop 22.09.2019 19:26 #
3 punkty cieszą ale w drugiej połowie nie istnieliśmy,a to jak tracimy gole to już nie jest śmieszne.Przyszły mistrz Anglii nie może tak grać.
remekiusz 22.09.2019 19:26 #
Helena mam zawal!
użytkownik zablokowany 22.09.2019 19:26 #
HyppiaYNWA 22.09.2019 19:26 #
Dwie połowy, dwa różne mecze. Tak nie można grać na 20 metrze jak zagrał Fabinho przy bramce Kante, truchtanie za uciekającym Kante to chyba żart. Druga połowa mega słabo, dzięki Bogu, że wbiliśmy w pierwszej dwie bramki, bo nie przebolałbym remisu. Nie wiem czemu tak często pozwalamy przeciwnikom przy prowadzeniu do przerwy po przerwie złapać oddech. Trzeba to ogarnąć. Najważniejsze zwycięstwo, 6-0-0 wygląda cudownie. YNWA!
Isengrim 22.09.2019 19:28 #
Bardzo słaby mecz w naszym wykonaniu, obrona bardzo niepewna, jesteśmy bez formy
HyppiaYNWA 22.09.2019 19:28 #
Bramka według mnie na konto przede wszystkim Fabinho, ale każdemu się zdarza ;)
Norton 22.09.2019 19:28 #
Cieszą tylko 3 pkt. bo gra od 60 minuty taka że głowa mała. Ciężko było zbudować jakąkolwiek sensowną akcję. Bramki tylko dzięki dwóm stałym fragmentom gry.
Klopp12 22.09.2019 19:29 #
3 punkty na mega ciężkim terenie i resztę mam gdzieś. Jedziemy dalej.
Jedi13 22.09.2019 19:30 #
Zwycięstwo na ciężkim terenie. Przed meczem taki wynik brałbym w ciemno. Tak jak Milner powiedział: "Nauczmy się brzydko wygrywać". Dzisiejsze zwycięstwo do takich należało. Jak nie idzie w polu trzeba wygrać stałymi fragmentami. Brawo chłopaki!!
Radbug 22.09.2019 19:31 #
W drugiej połowie, to chyba Liverpool założył niebieskie koszulki. Całkowicie przestane 45 minut i przez to końcówka była niebezpieczna. No cóż wazne, ze wpadly kolejne 3 punkty i możemy odhaczyć jeden z trudniejszych meczów wyjazdowych w lidze.
użytkownik zablokowany 22.09.2019 19:31 #
Gdyby nie tragiczne bledy techniczne Salaha to moglibysmy wygrac pewnie ten mecz dlugo przed koncem. To Mane powinien zostac zamiast Momo na boisku.

Adrian, Robbo, Arnold, Firo i Fab byli wg mnie najlepsi.

A jesli chodzi o caloksztalt meczu to gralismy swietnie do momentu indywidualnej bramki Ngolo. Uwazam ze zrobilismy gigantyczny krok w celu zdobycia tytulu. Stamford Bridge to jest forteca. A My ja zdobylismy. Jeden topowy przeciwnik ligowy za nami.

Szmuggi 22.09.2019 19:31 #
Po tym meczu tylko jedno powiem. Ufffff udało się.
ZGRDWR 22.09.2019 19:31 #
Druga połowa dla the blues.cieszą 3 pkt ale z tymi zmianami to Jurek przesadza. Lalana to do tarcia chrzanu co najwyżej nadaje się, z całym szacunkiem do Miliego ale jego notowania w tym sezonie również są słabe.no i te wachania formy Giniego też rzucają się w oczy... Na plus Matip, Trent, Adrian oraz Hendo za zostawienie serca na boisku.
Escelios 22.09.2019 19:32 #
Druga połowa fatalna.. Firmino bardzo duzo strat, Salah wszystkie dryblingi przegrywał (a nie mial przeciez niewadomo kogo do przejścia), Fabinho i Wijnaldum o krok za rywalem.

Jurgen, na litosc boską.. Co to za pomysl z Lalaną?
remekiusz 22.09.2019 19:32 #
Okej, zagraliśmy w drugiej połowie słabo, ale już nie przesadzajcie. Wywozimy 3 punkty z jednego z najtrudniejszych terenów, prowadzimy w lidze z kompletem punktów, a tutaj żale jakbyśmy z ligi spadali. Nie każdy mecz będzie wspaniały, nie zawsze będziemy grali dobrze, ale jeśli potrafimy wygrać z Chelsea grając nie najlepiej to tylko świadczy o naszej sile. Trochę luzu i radości z idealnego początku sezonu. YNWA
Sebix93 22.09.2019 19:32 #
Co jak co, nie każdy mecz będzie się podobał. Ważne 3pkt na wyjeździe. Chelsea gra dobrą piłkę i wynik 2-1 jest dla nas dobrym wynikiem.
lucimar 22.09.2019 19:32 #
Ciężki mecz. Czelsi dostała drugi oddech dzięki geniuszowi Ngolo. Ważne 3 pkt z rywalem w mega gazie w lidze
Gensheimer 22.09.2019 19:33 #
To nie był mecz naszego trio. Druga połowa to już całkiem do zapomnienia, bo ostatnie 30 minut to już chłopaki tylko wybiegali.
Mimo, że Adrian naprawdę dobrze się spisuje i nie można mieć do Niego zarzutów, ale dużo pewniej wygląda cała nasza linia obrony z Alissonem w bramce.
Chelsea nam kompletnie nie leży toteż cieszą te 3 punkty.
paranormalnY 22.09.2019 19:33 #
Uff, rywal tak beznadziejny, że wystarczyło na jedną połowę wyjść
Owen89 22.09.2019 19:34 #
remekiusz, kciuk w górę. Jak można narzekać na komplet punktów....?
Sailor 22.09.2019 19:34 #
6-0-0 a w dalszym ciagu większość narzekania, niż zadowolenia.
oLdFanC 22.09.2019 19:39 #
Jest !!!! Są trzy punkty !!!! Muszę się przed Wami przyznać, że po bramce Ngolo Kante czułem jak uciekają nam trzy punkty. Tak się cieszę, że się myliłem !!!
Liverbird1979 22.09.2019 19:40 #
Ciężka druga połowa i fura szczęścia w końcówce meczu. Najważniejsze, że mamy komplet punktów po 6 kolejkach.
hoster 22.09.2019 19:44 #
Ngolo to taki niepozorny przyjemniaczek, łatwo zlekceważyć takiego skromnego kurdupla od zadań defensywnych a prawda taka, że gdyby nasi wyłączyli go z gry skończyło by się na spokojnym 2-0 bo tylko on ogarnia tam u nich jakieś kombinacyjne granie.
Za mocno się cofnęliśmy i słabo ta końcówka wyszła jednak najważniejsze jest zwycięstwo i trzy punkty. 6/6
maxer11 22.09.2019 19:51 #
Stamford to trudny teren do grania dla nas rok temu cudem remis wywiezlismy, więc dziś jak najbardziej na plus choć przez ostatnie 30 min mecz oglądałem z ciśnieniomierzem to cieszy wygrana
Bengaloe 22.09.2019 19:53 #
Za dużo narzekamy. 3 punkty ciężko wywalczone w jednym z najtrudniejszych meczów wyjazdowych, dobra reakcja po porażce w LM z Napoli, komplet 18 punktów po 6 spotkaniach ligowych. Jest świetnie, a gra będzie lepsza, jestem o to spokojny.

YNWA, piękna niedziela! ;)
Scofield1111 22.09.2019 20:08 #
Zwycięstwo na trudnym terenie po porażce w Lidze Mistrzów, czego chcieć więcej? Brawo dla chłopaków za te 3 pkt!
BraSla 22.09.2019 21:05 #
Kto w maju będzie pamiętał o stylu, liczy się zwycięstwo!
fesaczi 22.09.2019 21:15 #
Te narzekania są żenujące. Pomijam bilans, który jest genialny, ale zagraliśmy naprawdę bardzo dobre 60 minut i jedynym problemem było to, ze nie wykorzystaliśmy, którejś z sytuacji a 3:0, a mieliśmy ich kilka. Geniusz Ngolo wrócił Chelsea do gry i wtedy zaczęło wyglądać to słabo. Trzeba jednak pamiętać, ze wynik jest super, po raz kolejny pokazaliśmy, ze potrafimy zarówno cierpieć jak i grać świetnie w ataku pozycyjnym, nie mówiąc już o stałych fragmentach, które są fenomenalne. Na pewno na minus ciagle średnia forma w grze obronnej, ale dopóki wygrywamy można to przełknąć.
nadaj4 22.09.2019 22:04 #
CZYTAĆ CO KOLEGA NA DOLE NAPISAŁ
YNWA

caharin7 22.09.2019 22:25 #
Bardzo ważne 3 pkt,Trent brameczka cudo,oby tak dalej
VII 23.09.2019 00:56 #
Wygralibyśmy 37 meczów ligowych, zremisowali 1 i zdobyli mistrza..Mimo to niektórym tutaj nie podobałoby się, że w tym jednym meczu wyszarpaliśmy remis bo powinna być wygrana i czyste konto...Na litość boską.. Wygrywamy bardzo ciężkie mecze z drużynami Top6 poza naszą twierdzą, gdzie wiadomo że mecze wyjazdowe nie należą do naszych szczególnie mocnych stron. Naprawdę tak bolą niektórych z was te końcowe 30 minut meczu, skoro poprzednie 60 rozegraliśmy koncertowo? Radzę się cofnąć niektórym tutaj do archiwum tej strony z okresu wiosna 2016/17 i poczytać jakie były nastroje kiedy to nawet z ogórami nie byliśmy w stanie wyszarpać 1 punktu, a słowa "powtarzalność" i "konsekwencja" występowały jedynie w Słowniku Języka Polskiego.
ynwa19 23.09.2019 06:47 #
VII

Jeszcze sie taki nie urodzil,ktory by wszystkim dogodzil ale oczywiscie masz racje.
Osobiscie ogladalem mecz bardzo poznym wieczorem bo obowiazki towarzyskie(urodziny kumpla)inaczej nie pozwolily.

Swietna pierwsza polowa lecz gorsza druga ale liczy sie przeciez rezultat koncowy.
Bardzo fajny choc stary jak swiat wariant przy rzucie wolnym Trenta-niech on je na stale wykonuje!
Przy golu Kante to bylo jednak fatalne zachowanie (przede wszystkim Fab) bo tal latwo do pozycji strzeleckiej nie wolno dopuszczac.

Ogolnie super sprawa bo kolejne 3 pkt i to na bardzo trudnym i niewygodnym dla nas terenie.
Brawo chlopaki_:)

PS matrwi uraz Sadio-oby to bylo cos niegroznego i Senegalczyk jak najszybciej pojawi sie znow na boisku.
simok 23.09.2019 10:59 #
Wyrwane 3 punkty na ciężkim terenie.
Wyróżnić trzeba Adriana i naszych środkowych obrońców.
Reszta piłkarzy bardzo nierówno, raz lepsze raz gorsze zagrania, podobał mi się jeszcze Fabinho, ale nawet on lepiej mógł się zachować przy golu Kante.
Salah dzisiaj schowany przez Tomoriego.
Wszyscyci co tak narzekają na naszą grę w drugiej połowie niech obejrzą ten mecz ponownie. Chelsea nie stała w miejscu, taki Kante był wszędzie i wg mnie był graczem meczu. Kante to wielki piłkarz i różnica jest ogromna kiedy jest na boisku.
Pomoc Chelsea to dla mnie druga siła w lidze po city. My mamy słabszą pomoc szczególnie pod względem kreatywności, wyróżnia się Fabinho ale reszta oprócz wybiegania niewiele wnosi do przodu.
Więc radze przestać marudzić i cieszyć się z wyniku.
scorpionlfc5 23.09.2019 11:08 #
W 2 połowie chłopaki zapomnieli z kim grają i o co. To był żart. Były ze 3 okazje gdy mecz można było wyjaśnić na 3:0 i byłby koniec. Mecz Salaha był tragiczny. Poprzegrywał wszystkie pojedynki i mimo to na siłę próbował się kiwać dalej. Mecz kończyliśmy 5-4-1. My tak grać nie bardzo umiemy.

Achterberg po 15 latach opuści klub  (14)
Neville: The Reds zaszli tak daleko, jak mogli  (0)
01.05.2024 10:29, B9K, Sky Sports
Czy odejście Salaha pomogłoby Arne Slotowi?  (3)
30.04.2024 19:41, Mdk66, The Guardian