05.05.2024
17:30

Osób online 929

United lepsi po pierwszej połowie

Po pierwszej połowie na Old Trafford lepsi są gospodarze, którzy prowadzą 1:0. Jedynego gola dotychczas strzelił w 36. minucie Marcus Rashford. Liverpool także trafił do siatki, ale gol Sadio Mané po interwencji VAR, wobec zagrania ręką Senegalczyka w polu karnym ostatecznie nie został uznany.

Komentarze (33)

radoLFC 20.10.2019 18:18 #
Var Atkinson United
Bengaloe 20.10.2019 18:19 #
Ta bramka dość dziwnie uznana, nasza nieuznana słusznie. Nie ma co tłumaczyć wyniku sędziowaniem, bo United gra dobrze, a my za mało kreatywnie i jak dla mnie prowadzą zasłużenie.

czarus142 20.10.2019 18:19 #
Jedyni kogo możemy obwiniać to my sami. Dno i metr mulu, origi jako pierwszy do zmiany
Norton 20.10.2019 18:20 #
Jak dla mnie prawidłowe decyzje VAR.
AndyStary 20.10.2019 18:20 #
powrót sędziów w Premiership. od początku meczu kaszana głównego
Klopp12 20.10.2019 18:20 #
Na sędziego można zwalić, fakt. Ale gramy takie gówno, że się srać chce.
poprzerwie2 20.10.2019 18:20 #
Zesrani jestesmy znowu na tym OT strasznie, rasford miesza obroncami jak dziecmi, zero kreatywnosci w pomocy, wyglada to strasznie, nie wiedzialem ze da sie grac slabiej niz to parszywe united, nie bede pisal o bledzie sedziego bo gramy gowno a bramka tym predzej czy pozniej by im wpadla bo oni zostawiaja serce a my sobie drepczemy, wziac sie w garsc i to wyciagnac. YNWA!
JanekLFC 20.10.2019 18:20 #
Keita in i lecimy z nimi :P
ArtuRR 20.10.2019 18:20 #
To , że United jest lepsze to ewidentne tak jak FAUL na ORIGIM !
Atkinson po raz kolejny potwierdza, że albo przejście na emeryturę albo zakłada koszulkę Mułów ...

DRAMAT !!!
Paviola 20.10.2019 18:21 #
Do dupy ten mecz, nie tylko przez tego żałosnego klauna w czarnym kitlu. Nasza gra to cyrk. Nikogo, ale to nikogo pochwalić się nie da za te 45 minut, a na Firo to w ogóle nie da się patrzeć.
użytkownik zablokowany 20.10.2019 18:21 #
Gramy slabo, chaotycznie...albo sie wezmiemy w garsc albo nas rozstrzelaja. United nie pozwala nam na wiele i jak do tej pory jest to drugi najciezszy mecz po Chelsea. Druga sprawa ze sedzia spierdolil robote. Faulu na Origim nie widzi ale ze byla reka Mane to szybko podjal decyzje o cofnieciu gola.

Ogarniac sie bo tracimy punkty.
damiand 20.10.2019 18:21 #
Zamiast szukać pomocy w VAR, trzeba zacząć grać w piłkę.
cezarkop 20.10.2019 18:21 #
Zasłużenie przegrywamy tę 1 połowę i nie ma dyskusji,Matip sprzed kontuzji wybił by tę piłkę w trybuny i nie byłoby dyskusji.Jeśli się nie poprawimy to 3 punktów nie będzie,a Var raz daje raz zabiera i nic się z tym nie poradzi.
BigAnfield 20.10.2019 18:21 #
Szkoda strzepic ryja. Mecz ustawiony. Minimalne dotkniecie pilki ręką (ktore i tak nie zmienia toru pilki) widzą, a faul na zoltko juz nie. Idąc tokiem kazda reka to reka, to kazdy faul to faul.
paranormalnY 20.10.2019 18:22 #
Oj Jurgen, zamiast grać ruszyć od początku i załatwić sprawę w pierwszych 15 min to grasz na 0:0 i Cie dziadek Atkinson dyma aż piszczy...
Gerrard32 20.10.2019 18:22 #
@Norton

Jakie kurwa prawidłowe.... ręka była rzeczywiście, a faulu na Origim nie widziałeś? Zresztą nawet nie faul był prześwietlany... Nie za takie pierdoły gwiżdżą. Trafił w piłkę? Nie kurwa, nie trafił.
RedforDead 20.10.2019 18:23 #
Dobra, to są derby musiało być ciężko, ale damy radę to spokojnie odrobić jeśli zaczniemy grać znacznie precyzyjniej.
ynwa19 20.10.2019 18:23 #
1-po co istnieje VAR?
2-gramy fatalnie!
3-i znowu mamy mentalność tchórzy?
LiveTom 20.10.2019 18:24 #
Jakim cudem ten gość zauważył rękę Mane, a nie był w stanie zauważyć faulu na Origim?
poprzerwie2 20.10.2019 18:25 #
paranormalnY

swiete slowa, zamiast wyjsc i stlamsic to my czekamy na kontry, czasami Jurka nie rozumiem, grajmy swoje, rzucmy sie do gardel i to wydrzyjmy, kurcze Jurek nie chowajmy sie bo szkoda naszych umiejetnosci ktore posiadamy, ale kreatora brakuje jak cholera
Kijoraptor 20.10.2019 18:25 #
Kur...to że gramy kiepsko znaczy, że mamy przegrać przez ślepotę sędziego ? Tak to tłumaczycie ? Boże.
Gensheimer 20.10.2019 18:25 #
Ta siwa sędziowska pała wraz ze swoimi asystentami i busem VAR - Do ŁAGRÓW! 2 razy sprawdzany Var kilka fauli a Ci doliczaja tylko 1 minutę?! Co nie zmienia faktu, że ta bramka to powinien zadziałać na nas jak zimny prysznic. Gramy 40 minut piachu
użytkownik zablokowany 20.10.2019 18:25 #
United zmotywowane i twarde, na chociaz te najwazniejsze derby sa mega rzadni gry....a u nas dzis brakuje jaj i twardej gry. Chyba wszyscy mysleli w druzynie ze United jest serio slabe i nie beda potrafili nam zagrozic. A jest przeciwnie, bo postawili nam ciezkie warunki.
poprzerwie2 20.10.2019 18:26 #
Pieprzone OT!
Fanlive94 20.10.2019 18:28 #
Gramy słabo, i na to nie ma usprawiedliwienia, ale ta siwa pała to po raz kolejny dramat. Gość po tym meczu powinien stracić pracę.
Kijoraptor 20.10.2019 18:29 #
Liverpooljestczerwony jeśli Man ma po swojej stronie sędziego, który puszcza wszystko na korzyść United, sanki, wślizgi, to nie dziw się że grają.
reddsPL 20.10.2019 18:29 #
Przecież to są ku*wa jakieś żarty ! Mam nadzieję, że ich dojedziemy w drugiej połowie. Widać czarno na białym faul na Origim ale ch*j uznamy bramkę. To gol Manè też było uznać, bo przypadkiem się otarła.
ivers 20.10.2019 18:30 #
Po przerwie trójkę im wrzucamy to pewne. Atkinson zawsze był klaunem i tego nie zmieni nawet ułomności angielski var.
użytkownik zablokowany 20.10.2019 18:30 #
Latwo zwalac WSZYSTKO na sedziego co? Sedzia popelnil wielki blad i z tym sie zgodze ale MY GRAMY MEGA SLABO. JAK DZIECI WE MGLE.
AgentTomek 20.10.2019 18:35 #
Sędzia od początku meczu gwizdał każdy kontakt bark w bark na korzyść MU, ale widocznie było mu za mało. Nie zmienia to faktu, że Matip zachował się, jak amator przy bramce oraz, że gramy piach. Nie rozumiem naszego ustawienia. Poświęcamy Mane na prawą stronę, żeby Origi grał na lewej?! Belg gra dziś fatalnie. Hendo spowalnia każdą akcję. Jedynie Wijnaldum na duży plus. Tyle pieprzenia z mojej strony, niech do jasnej cholerny zepną pośladki, bo wstyd.