LIV
Liverpool
League Cup
29.10.2025
20:45
CRY
Crystal Palace
 
Osób online 1094

Klopp: Wspaniała historia


Jürgen Klopp opisał niedzielne wejście na boisko Adama Lallany, zakończone bramką na wagę remisu strzeloną przez Anglika, jako 'wspaniałą historię'. Pomocnik zameldował się na placu gry w 71. minucie starcia na Old Trafford.

W końcowych fragmentach spotkania, Lallana wykorzystał podanie z lewego skrzydła od Andy'ego Robertsona i zapewnił gościom 1 punkt.

Był to pierwszy gol 31-letniego zawodnika od maja 2017 roku.

- Wspaniała historia! Naprawdę, cudowna, cudowna, cudowna historia!

- W trakcie weekendu rozmawialiśmy ogólnie o całej sytuacji. Adam wyglądał na wyluzowanego, ma się dobrze, lecz zdaje sobie sprawę, jak ciężko teraz przebić się do pierwszego zespołu.

- Trenuje na pełnych obrotach każdego dnia i najzwyczajniej w świecie na to zasłużył! Wszedł na boisko na ostatnie dwadzieścia kilka minut i odcisnął swoje piętno na naszej grze. W dodatku strzelił bramkę, wow! To musiało być dla niego niezwykłe.

- Później tętno wzrosło, gdyż sytuacja była jeszcze analizowana przez VAR, ale Adam od początku był przekonany, że nie był na pozycji spalonej. Wspaniała historia!

- Oczywiście w wymarzonym scenariuszu byłoby świetnie, gdyby udało nam się zdobyć jeszcze jednego gola. Musimy jednak zaakceptować ten rezultat - podsumował Klopp.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (2)

Szmuggi 22.10.2019 11:20 #
Słaby mecz Liverpoolu ale chyba nikt nie jest taką sytuacją zdziwiony. Od początku wiedziałem, że zagramy na Old Trafford padakę i śmiałem się w duchu z naszych kibiców, którzy rozpisywali się jak to nie przejedziemy Diabły naszym czerwonym czołgiem.
Szczęscie zadecydowało, że chyba nasz najsłabszy pomocnik strzela bramkę na remis w takim spotkaniu. Niespodzianka na miarę Origiego z Barceloną..
Kijoraptor 22.10.2019 11:31 #
Raczej Origi z Evertonem. :) na pewno Adam będzie teraz pewniejszy wchodząc z ławki i mam nadzieje będzie chciał się zapisać również jako Joker. Bardzo mu tego życzę.

Pozostałe aktualności

Prasa po meczu z Pszczołami (0)
26.10.2025 12:13, Maja, thisisanfield.com
Analiza meczu z Brentford (0)
26.10.2025 12:01, Klika1892, The Athletic
Robertson: Graliśmy chaotycznie (1)
26.10.2025 11:19, Kubahos, thisisanfield.com
Statystyki (0)
26.10.2025 07:48, AirCanada, Sky Sports
Skrót meczu (0)
26.10.2025 07:30, AirCanada, własne