05.05.2024
17:30

Osób online 1033

Liverpool inkasuje 3 punkty

Podopieczni Kloppa zdominowali drugą połowę w rywalizacji z belgijskim Genk, dopisując do swojego konta cenne punkty. Oxlade-Chamberlain dołożył drugie trafienie do gola w pierwszej połowie, a pozostałe bramki zdobyli Mané, Salah oraz dla gospodarzy Odey.

Komentarze (17)

Fifi 23.10.2019 22:54 #
Typowy lovren, cały mecz czysto, i pod koniec wylew
Pabloitto 23.10.2019 22:54 #
Druga prześliczna bramka Oxa podcięła skrzydła Belgom, świetna kolejka dla angielskich drużyn, wszystkie wygrały, bilans bramek 15-2.
BiałyWilk 23.10.2019 22:55 #
Może ta gra OX'a nie wygląda jeszcze pięknie, ale jak dobrze zobaczyć kogoś kto wie, że zasady dopuszczają strzały z dystansu.. ^^
ynwa19 23.10.2019 22:57 #
Lekko,łatwo i przyjemnie w modusie ekonomiczno-efektywnym w 2 połowie.
Ox!tak jest-trzeba uderzać z dystansu.
Mo Ty szalbierzu!-;) żeby podawać do Sadio a fe.
Za 2 tygodnie na Anfield zebrać kolejne 3 pkt.
Kijoraptor 23.10.2019 22:59 #
Bum bum bum bum I want you in my room.
Dawać kolejnego rywala, dobry spokojny mecz, Keita i Ox robią różnicę. Brawo.
WojtekYNWA 23.10.2019 22:59 #
Opowiem wam jak widzi boisko OX gdy ma pilke na 20-25m,patrzy gdzie jest bramka, natomiast Wini, czy Hendo szukaja Mane,Salaha czy Frimino
użytkownik zablokowany 23.10.2019 23:02 #
Ten Lovren ma jakas dziwna manie do przytrzymywania i zastawiania pilki. Po co ja sie pytam wtedy ja przytrzymywal jak wystarczylo nabic przeciwnika i pilka na aut.

Po bramce Salaha... Ta radosc Mane i odwzajemnienie Salaha. Dobrze jest.

Powiem wam ze szkoda dzis Salzburga i Slavii Praga...zawsze mnie cieszy strata punktow rywala grupowego i...hiszpanskich druzyn na czele z Farsą :)
caharin7 23.10.2019 23:11 #
2 połowa zdecydowanie lepsza, Ox druga bramka super, czyli jednak można strzelać z dystansu, Mo i Mane też fajnie że szukają się i co ważne kończą to golami. Brawo
stuś 23.10.2019 23:21 #
brakowało takich strzałów zza pola karnego, brawo OX. Lovren jak zwykle udowadnia, że nie ma dla niego u nas miejsca. No to teraz jurgen na tottenham posadzi oxa i keite żeby kibiców nie rozpieszczać
adamne 24.10.2019 00:11 #
Cóż, nie był to wielki mecz naszego zespołu, ale dobry wynik idzie w świat i - jak to ktoś słusznie zauważył na forum - trochę oszczędzania sił było.
Dobrze że pograli rezerwowi i chyba bez ciężkich kontuzji, ale wie ktoś co z Robbo? Bo wydaje mi się że schodził przez jakiś uraz?
jay7575 24.10.2019 06:44 #
Piękne bramki dobry wynik ale na Spurs i City potrzebujemy znacznie lepszej gry... I co do jasnej... Jeszcze Lovren robi w koszulce LFC... Bez sensu Gomez 100%lepszy...
No nic jedziemy dalej YNWA!!!!
BigAnfield 24.10.2019 07:24 #
Po ilosci komentarzy mozna zalozyc w ciemno wygraną :)
Wynik spokojny i druga polowa podobnie. Na pierwszą chyba chlopaki nie dojechali. Mnostwo błędów w obronie. Mam nadzieje ze to przez zlekcewazenie rywala. Dopisac 3pkt i zapomniec. Czekamy na koguty.
Kijoraptor 24.10.2019 07:32 #
Lovren zagra jeden dobry mecz, a potem w kilku wychodzi bez prądu. Dzisiaj nieskoncentrowany i popełniał spore błędy, na szczęście van Dijk dzisiaj super. Środek pokazał jak należy grać, Keita świetnie, Ox strzela z dystansu, tego brakowało. W ataku Mo i Sadio z uśmiechem, bardzo fajnie to wygląda. Zaryzykowałbym takim samym składem na Koguty plus Matip i TAA w podstawie.
adamne 24.10.2019 08:25 #
Bo wygraliśmy i mało powodów do narzekania :)
ynwa19 24.10.2019 10:33 #