05.05.2024
17:30

Osób online 884

Wygrywamy 2:1 z Tottenhamem

Mimo niezbyt udanego początku rywalizacji na Anfield i bramce Kane'a, Liverpoolczycy otrząsnęli się i przeszli do ofensywy w drugiej połowie. Do remisu doprowadził w 52. minucie Henderson, a trzy punkty the Reds zapewnił Mo Salah pewnie egzekwując rzut karny w 75. minucie. Podopieczni Kloppa utrzymali 6-punktową przewagę nad City w tabeli.

Komentarze (67)

Redzik90 27.10.2019 19:29 #
Brawo za zwycięstwo, ale dzisiejsze zmiany Jurgena to jakiś nieśmieszny żart. Brakowało Matipa na ławce, bo i jego by pewnie wprowadził zamiast Divocka.
Radbug 27.10.2019 19:30 #
I co ludzie małej wiary? Teraz wam pewnie głupio? Ja tam zawsze wierzylem w naszych zawodników i wiedziałem, ze jeszcze wygramy ten mecz.
MaksiuLFCSanok 27.10.2019 19:30 #
więcej wiary ludzie ! OSTR man of the match :)
cezarkop 27.10.2019 19:30 #
Zasłużyliśmy na to zwycięstwo w 200 procentach i koniec kropka.
kubaburza 27.10.2019 19:31 #
Jak mowi OSTR - Mane ma zajebisty charakter xd
radoLFC 27.10.2019 19:31 #
Trudne zwycięstwa smakują lepiej!

Nikodem Dyzma Henderson, najsłabszy na boisku a pakuje całkiem fajną bramkę na remis.
lucimar 27.10.2019 19:32 #
Aż mi się nie chce czytać tych komentarzy którzy tak cierpią bo gramy to samo albo że bos nie robi ich zmian. Polecam cofnąć się pamięcią kilka lat wstecz i polechtac sobie ego cudownymi wynikami walka o top 8 i gra Lucasem
Paviola 27.10.2019 19:32 #
Rozwalił mnie tym :D Gość mógłby ciągle nasze mecze komentować :D
Drwaluu 27.10.2019 19:33 #
Radbug schowaj głowę w piasek człowieku małej wiary
Bengaloe 27.10.2019 19:33 #
Zagraliśmy świetny mecz, możliwe, że najlepszy w tym sezonie i w pełni zasłużyliśmy na 3 punkty. Pewnie i tak znajdzie się ktoś, kto będzie narzekał, że tracimy bramkę po podwójnym rykoszecie, a Salah znowu strzela karnego na siłę w środek. Cóż, nie dogodzi się wszystkim, ja tam się cieszę z kolejnego zwycięstwa i 28/30 punktów.

YNWA!
Pabloitto 27.10.2019 19:33 #
Zasłużona wygrana, Mane to cwaniak.
erni9292 27.10.2019 19:33 #
Spursy nie zasłużyli dzisiaj na nic, powinni wyjechać z bagażem 5 bramek za tego farfocla w pierwszej minucie i obronę częstochowy. Oby Salah wykurował się na City :(
Kijoraptor 27.10.2019 19:33 #
Uff dobrze, że Jordan strzelał, a nie podawał w tej sytuacji ;)
Ale serio super charakter nasi pokazali, wyszarpali to, Totki i tak nic nie grały nawet po stracie goli.
Lovren jest jak kierunkowskaz, działa, nie działa, działa, nie działa.
MOTM Fabinho.
Michal84 27.10.2019 19:34 #
Życzenie Mauricio się spełniło- byli blisko zwycięstwa:D
Ale co tu dużo mówić, gdyby nie ich bramkarz mecz skończyłby się szybciej. Kolejne wazne zwyciestwo z niewielka przewagą bramkową, ale tym razem szczęścia tu nie było bo sie po prostu należało!
shelby1 27.10.2019 19:34 #
Pięknie, kolejny niezasłuzone straty punktów byłyby mega wkurzające.
Gerrard32 27.10.2019 19:34 #
@Redzik90

Jasne, bo jak prowadzisz jedną bramką, to w ostatnich 15 minutach spotkania lepiej zdjąć obrońcę lub pomocnika i wpuścić kolejnego napastnika :) Stary, to nie Fifa... Cieszę się, że to Niemiec jest szkoleniowcem LFC a nie Ty :) Dodam, że Totki grały na czas od 1 minuty, ale jak zaczęło im się spieszyć, to coś tam potrafili skonstruować, więc zostaw lepiej decyzje Kolppowi, a Ty sobie wygodnie oglądaj mecze.
ynwa19 27.10.2019 19:34 #
Co mnie ten mecz znowu nerwów kosztował!
I nie miej tu siwych włosów-:)
Pisałem w przerwie,że wygramy i......jak ja lubię mieć rację.
Hendo w 2 części walczył jak lew,Sadio wykazał się przytomnością umysłu a Mo dokończył dzieła(oby to nie było u niego nic poważnego).
Lecz MOTM to Fab-co on tych piłek zebrał.

10 gier 28 pkt-po prostu brawo!-:)
poprzerwie2 27.10.2019 19:34 #
Ale meeeczycho! Zagralismy kapitalnie, Fabinho MOTM, widzialem Liverpool z rewanzu z Barcelona, przy takiej grze nie obawiam sie nikogo, Jurgen stworzyl potwora, doslownie. Po majstra!
YNWA!
shelby1 27.10.2019 19:35 #
Taa OSTR .. "Liveprool w tamtym sezonie przegrywał ze słabeuszami" - 1 porażka z City ...
ynwa19 27.10.2019 19:37 #
Parafrazując klasy....czkę "to zwycięstwo nam się po prostu należało"!-:)

I love Liverpool
WojtekYNWA 27.10.2019 19:39 #
Odnosnie Fabinho to nie mam slow do opisania
Niedosc ze przecinal i zbieral to gral pilki Xaviego/Iniesty
VII 27.10.2019 19:39 #
Tak, tak..teraz to wiadomo że wszyscy wierzyli. Ja powiem szczerze że przewidywałem po pierwszej połowie wynik remisowy. Oceniając ogólnie ten mecz, zasłużyliśmy na taki wynik. Przez cały czas przeważaliśmy i było dożo okazji z naszej strony. Ale mięliśmy również bardzo dużo szczęścia (poprzeczka Sona, piłka meczowa na bucie Rose'a). Te wygrane są spoko, ale w dalszym ciągu bardziej się ślizgamy, niż przekonujemy. Kolejny karny i po raz kolejny na Mane. Chłop ma jakiś patent na te zahaczania stopą w polu karnym rywali.

Utrzymać te wygrane do meczu z arabami i będzie supcio.
BigAnfield 27.10.2019 19:39 #
Bardzo dobry mecz. Chyba pierwszy taki po Barcelonie. Rzucili sie jak tygrys do gardla ofiary. Zaangazowanie palce lizac. Pressing- czapki z glow. Kolejne 3pkt do koszyczka.
Dwie niepokojące sprawy :
- kontuzja Salaha
- brak kartki dla Faba - oby nie zlapal z Villą.

Dla poprawienia co niektorym humoru, to Junajted otrzymalo kolejne karne z dupy, ale sprawiedliwie oba niewykorzystane. Niestety wygrali ale mają chyba srednia 1,2 penalty na mecz. 70% zdobytych goli z wapna. Ciekawe
Kikusia39 27.10.2019 19:41 #
Po wcześniejszych komentarzach z forum wychodzi na to, że zagrali koszmarny mecz. Henderson źle, Mane nic, Wijnaldum tragizm, Klopp uparty szwab... A teraz same pozytywy. Faceci! :-D
kluskow 27.10.2019 19:41 #
Radbug napisał o 18:22:0
I po mistrzostwie. Nie z Lovrenami w obronie i nie z Hendersonami w pomocy...
Radbug napisał o 19:30:0

Ja się pytam po co?
Redzik90 27.10.2019 19:41 #
Gerrard32 praktycznie ZAWSZE kiedy Klopp wpuszcza obrońców na obronę wyniku, to gra się sypie i drżymy o wynik. Wielokrotnie tak bywało kiedy w takich przypadkach wpuszczał z ławki Matipa, Lovrena czy Gomeza. Joe w ogóle jest w takiej dyspozycji w tym sezonie, że stanowi większe zagrożenie dla obrony niż pomoc.
RedFan1892 27.10.2019 19:41 #
Teraz już nie ma krytyków Hendersona. Wygraliśmy zasłużenie gdyby nie bramkarz kogutów to zwycięstwo było by bardziej okazałe. Najważniejsze 3 pkt że zostają na Anfield!!! YNWA!!!
ynwa19 27.10.2019 19:42 #
VII

Ja tak-po prostu przeczytaj co pisałem w przerwie,że zacytuję na wszelki wypadek abyś nie musiał szukać "wygramy to!"
Byli tacy co tak myśleli,więc nie uogólniaj-:)
radoLFC 27.10.2019 19:45 #
@kluskow

Też na to zwróciłem uwagę, być może ma schizofrenię.
mrskee 27.10.2019 19:46 #

Dobry jestes xD
ynwa19 27.10.2019 19:48 #
Panowie co Wy z tym wykartkowaniem Faba?
Przecież równie dobrze może on z AV nie wystąpić i po kłopocie.
tragikomix 27.10.2019 19:48 #
najważniejsze, że są 3 punkty. Duch walki, charakter i organizacja to nasze emblematy. YNWA
Lfc-FreaK 27.10.2019 19:51 #
Fabinho - co za MONSTER!

Super mecz, znowu wygrywamy dzieki MANE!

... Lovren po raz kolejny "zamieszany" w strate bramki :D
użytkownik zablokowany 27.10.2019 19:54 #
Ja bylem pewny ze na Anfield zostanie co najmniej punkt.
Fab musi odpocząć przyszłą kolejkę z Aston Villą.

Dzisiaj okazji mieliśmy multum ale bramkarz dostał jakiegoś dopingu heh.

Jestem zadowolony, bo takie comebacki jak z United czy Totkami potrafią tylko najlepsze i najwaleczniejsze drużyny. Jestem dumny z tego zaangażowania i chęci.
alkoholik_lfc 27.10.2019 19:58 #
Radbug co za dzban haha
BigAnfield 27.10.2019 20:02 #
ynwa19
Moglby nie zagrac z Villą, a nawet powinien odpoczac, ale wierzysz ze w takiej dyspozycji jakiej jest obecnie, to Klopp go nie wystawi? Wątpliwe. Poprostu nie chcialbym aby go zabraklo na City.
Klopp12 27.10.2019 20:04 #
Odpocznij Radbug trochę lepiej od forum.

Co do meczu, to kolejne ważne 3 punkty w drodze po mistrzostwo. Fabinho kluczowy element w układance Kloppa. Nie wyobrażam sobie tej drużyny bez naszego długonogiego.
ynwa19 27.10.2019 20:04 #
BigAnfield

Wskazałem tylko opcję bo jak napisałeś w tej formie Jürgen go pewnie wystawi.
Chociaż może nas Kloppo zaskoczy-:)
poprzerwie2 27.10.2019 20:07 #
Co do wiary w klub to ja już zobaczyłem przed rewanżem z Barcelona jak to jest tu z kibicami, wyzywali mnie od dziwaków, co to jest 0:1 do przerwy w plecy w dzisiejszych czasach? Nic. A tu byli tacy co już odbierali szanse na mistrzostwo mimo ze przy porażce nadal mieli byśmy 3 punkty przewagi, szkoda strzępić ryja
YNWA aż po grób Liverpoolu nasz kochany!
wanted_jz 27.10.2019 20:09 #
Gdyby Totki ugry tu 1 pkt chociaż, powiedział bym że piekło było przeciwko nam bo nie zasłużyli.
caharin7 27.10.2019 20:12 #
Mecz super, brawo za walkę, za zaangażowanie, to co Fab wyprawia to się w głowie nie mieści, jak dla mnie gracz meczu, Hendo pokazał dziś że nie na darmo jest kapitanem
VII 27.10.2019 20:14 #
ynwa19 Nie uogólniam. Po prostu widzę tendencje do syndromu Stambułskiego. Przegrywaliśmy-wygraliśmy. Ludzie drżeli o wynik już w przerwie i z pesymizmem wypowiadali się o mistrzostwie, ale koniec końców wszyscy wierzyli. Ja przyznaję, że w zwycięstwo nie wierzyłem i mam odwagę to przyznać. To co pisałeś nie ma znaczenia, bo pisać możesz że wygramy 5:1, ale koniec końców w głowie układa się własny obraz i roją wątpliwości. Przecież wiemy jak jest, prawda ;)
ynwa19 27.10.2019 20:25 #
VII

Ujmę to tak:zbyt długo już w tym "interesie" siedzę,widziałem setki meczów aby tak grającą jak dziś w pierwszej połowie LFC skazywać na porażkę przy wyniku tylko 0:1i nie wierzyć w wygraną.
Zresztą ja mam taki charakter,że poddawanie się nie wchodzi u mnie w rachubę-czy to w sporcie,jakiś grach czy też w życiu.

I powiem Ci jaki miałem scenariusz na 2 połowę:gol do 75 minuty a potem Spurs "zdechną" i Divock(po wejściu)ich dobije na 2:1-:)

Choć inaczej ale jednak te 2:1 osiągnęliśmy

Pozdrawiam-:)

Tylko Liverpool!

Magerlfc 27.10.2019 20:26 #
A gdyby Fabinho zagrał z Arsenalem w środę? To wtedy jak złapie żółtko, to na PL jest zawieszony??
kwasddz 27.10.2019 20:36 #
@Radbug

Na Twoim miejscu juz bym zakladal nowego maila i myslal nad nowym loginem. Naprawde wstyd by mi bylo tu w ogole wejsc na twoim miejscu. A Ty wchodzisz i jeszcze sie wypowiadasz jak najgorszy onetowy troll ever.
FunkyCzouo 27.10.2019 20:37 #
Powiedział Ostry, że Fabinho... To Fabinho!
MoMateo 27.10.2019 20:38 #
Radbug czuje tutaj powiew hipokryzji
LFC_RTS 27.10.2019 21:06 #
Radbug jaki dzban Boże....
Wojtas126b 27.10.2019 21:11 #
Alison mecz na plus szkoda tej sytuacji ze nie zdołał obronić przy bramce dla Tottenham.
Trent bardzo dobry plus
Lovren po fabinho drugi najlepszy zawodnik dzisiejszego meczu jak dla mnie.
Ta
VVD w sumie nie ma się czego czepiać ale mam ostatnio takie wrażenie że brak mu trochę pewności w porównaniuz zeszłym sezonem
Andy mecz na plus w porównaniu z jaka była forma w meczu z United.
Gini miał taką jedną sytuację w drugiej połowie gdzie mógł uderzyć ale tak dobre spotkanie
Fabinho narazie jak dla mnie najlepszy mecz jego tym sezonie życzę mu jak najwięcej takich występów.
Henderson bardzo dobry mecz i bramka.
Firmino zagroził parę razy szkoda że nie strzelił kiedy gaza niga zatrzymał piłkę pomiędzy nogami
Mane dobrze wywalczony karne mecz na plus
Salah wiem że strzelił ale ja mam jakieś niego wygórowane oczekiwanie czasem wydaje mi się że może podać a on strzela albo odwrotnie zamiast strzelać to podaje życzę mu wiecej konsekwencji w rozwiązywaniu sytuacji ale tak to mecz na plus.
I ogólnie pieprzyć hektarów trzeba wierzyć i wspierac YNWA!!!
Liverbird1979 27.10.2019 21:35 #
Ja też wierzyłem po pierwszej połowie w zwycięstwo i tak jak ynwa19. Dopóki piłka w grze nigdy nie tracę nadziei zarówno w sporcie jak i w życiu. Te najazd i petardy w pierwszej połowie to było coś niesamowitego... Prawda jest też taka, że gdyby Son zdobył 2 bramkę to było by ciężko to wygrać a i może zremisować. Lepszym dzisiaj sprzyjało szczęście. Pozdrawiam
Liverbird1979 27.10.2019 21:38 #
Łysy (sędzia) gość the best. Oby więcej takich. Co do karnego... nie jeden sędzia odgwizdał by faul na obrońcy...
VII 27.10.2019 21:54 #
Liverbird1979 Nie tylko lepszym, ale przede wszystkim aktywniejszym. Przez pewien moment napieraliśmy tak mocno, że obrońcy rywala wybijali piłkę w każdym możliwym kierunku byleby jak najdalej od własnej bramki. Oni tylko wyczekiwali na kontry oddając nam piłkę. Posiadanie piłki na poziomie 68% po naszej stronie, to bardziej bym powiedział że jakaś drużyna z środka tabeli pokroju Crystal Palace przyjechała do nas, a nie główny pretendent do Top4.
firo9 27.10.2019 22:00 #
Fabinho kocur, świetny mecz. Dziś wierzyłem przy 0:1 znacznie bardziej niż na Old Trafford przy 0:0. Gra była energiczna, mnóstwo sytuacji. Wkurzony byłem, ze przegrywaliśmy do przerwy, a nie zaslugiwalismy. Taki Liverpool chce się oglądać. Najwazniejsze 3 pkt. City to niesamowity rywal, można ich nie lubić ale pilkarsko są swietni. Grając tak jak dziś możemy ich jednak ograć. Trzeba tez pogratulować Tottenhamowi odważnej gry i zawziętosci, pokazali ze mimo wszystko są zjednoczona drużyna i życzę im jak najlepiej. Nie zapominajmy, ze zabrali 2 pkt City. Dodam na koniec, ze przeszła mi po głowie taka myśl w przerwie, ze to tylko mecz. Są znacznie ważniejsze sprawy w życiu, choć czasem ulubiony klub wywołuje spore emocje. Do drugiej połowy postanowiłem usiąść z wiara, ale także z, jakby to powiedział pewien skoczek narciarski - „luzem w dupie”, delektując się po prostu futbolem. Polecam takie podejście. YNWA :)!
Liverbird1979 27.10.2019 22:12 #
firo9 zacznę się delektować po zdobyciu Mistrza ;-) pozdrawiam
Liverbird1979 27.10.2019 22:21 #
VII najazd był zbrojny, naprawdę. Za tą pierwszą połowę i to zaangarzowanie a przedewszystkim te soczyste strzały nie powiedział bym złego słowa nawet po przegranej gdyby tylko powturzyli to w drugiej połowie. A tak z chłodną głową to mimo wszystko nadal uważam mimo bramki Henfo, że powinniśmy w środku mieć jednego kreatora typu Keita czy Ox, a nie tylko walczaków oczywiście dwuch walczaków... Fabinhio jest poprostu typowym defensywnym pomocnikiem, który wykonuje niesamowicie ważną i najbardziej brudną robotę na boisku... Taki dany Makelele czy obecny Kante. Jefnym słowem Cxłowiek Pająk.
Liverbird1979 27.10.2019 22:28 #

VII najazd był zbrojny, naprawdę. Za tą pierwszą połowę i to zaangażowanie a przede wszystkim te soczyste strzały nie powiedziałbym złego słowa nawet po przegranej, gdyby tylko powtórzyli to w drugiej połowie. A tak z chłodną głową to mimo wszystko nadal uważam mimo bramki Hendo, że powinniśmy w środku mieć jednego kreatora typu Keita czy Ox, a nie tylko walczaków oczywiście dwuch walczaków... Fabinhio jest po prostu typowym defensywnym pomocnikiem, który wykonuje niesamowicie ważną i najbardziej brudną robotę na boisku... Taki dany Makelele czy obecny Kante. Jednym słowem Człowiek Pająk
Radbug 27.10.2019 22:36 #
Hehe. O to mi chodziło :p
Radbug 27.10.2019 22:42 #
Ej, ludzie tak sobie czytam wasze komentarze i naprawdę, nikt nie zorientował się, że celowo to napisałem? Nie jestem tutaj od wczoraj i często narzekam i pisz pesymistycznie po to właśnie, żeby celowo się pomylić. Takie odwrotne zapeszanie i już tak robiłem niejednokrotnie. Jeśli nie wierzycie, prześledźcie forum. Traktuje to jako żart. ;)

Chyba nie wierzycie, żeby ktoś serio pisał o przegranym mistrzostwie, nadal będąc liderem i nadal mając 3 pkt przewagi nad 2 zespołem (zakładając, że byśmy to przegrali). Chyba tez nikt normalny nie napisałby 40 minut później takiego komentarza jak ja pisząc ten pierwszy "na serio". Pozdrawiam i życzę więcej dystansu i uśmiechu w tym smutnym świecie ;)
helmoot 27.10.2019 22:57 #
Radbug - tłumaczysz się jak Banaś.
Liverbird1979 27.10.2019 23:11 #
LFC_RTS jaki mecz będziesz oglądał w środę;-)
Radbug 27.10.2019 23:17 #
Helmoot no cóż, niektórzy nie zauważyliby sarkazmu i ironii nawet gdyby kopnęły ich w dupę ;)
Paviola 28.10.2019 02:11 #
kluskow Cię dojebał Radbug jak Pudzian Najmanowi :D
Mort 28.10.2019 05:52 #
@Radbug myślę że 99% osób na tym forum ma ciekawsze zajęcia niż śledzenie twoich postów. Nie wspominając już o zapamiętywania ich tresci. A doszukiwanie się ironii w sposób który opisałeś, to trochę jak magia z Hogwartu. Wybacz stary ale ja nie dostałem listu
BigAnfield 28.10.2019 10:18 #
Radbug
Troszke sie zblazniles i ciezko będzie to odwinąć. Najlepsze wyjscie to przeprosić użytkowników tej strony i zyc dalej.
roberthum 28.10.2019 10:37 #
Można powiedzieć, że nie najlepiej dzieje się w naszej pomocy kiedy Fabinho gra pierwsze skrzypce w odbiorze i jednocześnie staje się głównym playmakerem. Gini i Hendo(mimo zdobytej bramki) dali za mało drużynie w tym meczu
redartur76 28.10.2019 11:29 #
Szkoda że na bramce kogutów nie byłoLlorisa. Skończyło by się jakieś 5:1
Radbug 28.10.2019 15:55 #
@BigAnfield

Za co mam przeprosić? Za to, że niektórzy użytkownicy nie znaja sarkazmu i ironii? Albo za to, że ludzie którzy przyszli na forum po ostatnim finale i już uważają się za "najwierniejszego fana, który zawsze wierzy" nie wiedza jak ja pisze? Sory, ale nie.