13.05.2024
21:00

Osób online 1200

0:0 do przerwy

Fani zgromadzeni na stadionie w Salzburgu są świadkami niezwykle emocjonującego spotkania, w którym do przerwy zabrakło jedynie bramek. Każda z drużyn wykreowała sobie sytuacje strzeleckie, jednak celowniki zawodników w ofensywie są póki co nie do końca dobrze nastawione.

Komentarze (13)

Lee 10.12.2019 19:44 #
Brawo za skuteczność, irytująca pierwsza połowa
HyppiaYNWA 10.12.2019 19:45 #
chciałbym zobaczyć Origiego za Firmino w drugiej połowie, Bobby coś nie w sosie, przyjmuje piłkę a ta mu odskakuje, nie podoba mi się dziś ;)
Pabloitto 10.12.2019 19:45 #
Wyrównany mecz, niezłe tempo, szkoda że nam nic nie wpadło, ale Salzburg dobra ekipa.
Kijoraptor 10.12.2019 19:47 #
Mega, mega ciężki mecz. Wyszli na nas niesamowicie wysoko, cisną nas i mają swoje szanse. Nasza trójka z przodu musi coś strzelić i się przełamać. Firo dzisiaj anonim, Salah i Mane nieskuteczni. To musi się poprawić, bo swoje szanse mają.
ynwa19 10.12.2019 19:47 #
Celowniki to my mamy jak narazie kompletnie rozstrojone a w szczególności Mo.
Salzburg jest niebezpieczny dlatego trzeba szybko strzelić na 1:0 aby oni musieli się odkryć a my ich skontrować na 2:0.

Do roboty panowie na czerwono!
LiveTom 10.12.2019 19:48 #
Boże Mo taka patelnia!!!
wesam 10.12.2019 19:50 #
Gra grą nie jest może najlepsza, ale murawa w tym nie pomaga. Jak to jest klub mający spore zaplecze finansowe, a grają na takim kartoflisku. Wgl mam wrażenie ze ona nie była spryskana bo piłka toczy się z dużym oporem, a nie oszukujmy się ale naszym przy szybkiej wymianie podań mega to przeszkadza
firo9 10.12.2019 19:51 #
My tu gadu-gadu, a Milik z hattrickiem biega.
Liverbird1979 10.12.2019 19:52 #
Mo strzel coś wreszcie
magicano 10.12.2019 19:52 #
Alez ten salzburg odwaznie ofensywnie gra.Przypomnicjcie teraz sobie jak klasowi pilkarze z legendarnym trenerem grali z liverpoolem.Mam na mysli zjebane napoli.
redartur76 10.12.2019 19:52 #
Murawę ona zespoły mają taką samą. Poprawić skuteczność i powinno być ok. Origi myślę pomógłby w ofensywie i to skutecznie.
firo9 10.12.2019 19:53 #
A co do skuteczności.. Salah dochodzi do sytuacji, ale marnuje je na potęgę.. Przypomina się sytuacja, kiedy potrzebował 10 celnych strzałów, żeby zdobyć bramkę... Mega irytujące te niewykorzystane patelnie.. Myślę, że Mane na jego miejscu by to wykorzystał, ale cóż. Oby to wygrać i jeszcze bardziej wzmocnić pewność siebie. YNWA
FanLFC25 10.12.2019 19:54 #