LIV
Liverpool
Premier League
22.11.2025
16:00
FOR
Nottingham Forest
 
Osób online 807

Kane przed meczem w Carabao Cup


Herbie Kane jest zachwycony faktem, że we wtorkowy wieczór w tych wyjątkowych okolicznościach prawdopodobnie po raz pierwszy rozpocznie mecz Liverpoolu w pierwszym składzie.

Pomocnik drużyny do lat 23 zagra w ćwierćfinale Carabao Cup przeciwko Aston Villi. Oprócz niego w składzie zobaczymy także wielu piłkarzy akademii, którymi będzie zarządzał trener zespołu do lat 23 Neil Critchley. Wynika to z faktu, że Jürgen Klopp wraz z pierwszą drużyną jest w tym tygodniu w Katarze na Klubowych Mistrzostwach Świata, a Kane zamierza wykorzystać tą okazję na Villa Park.

- Powinno być dobrze. Oczywiście to będzie trudne spotkanie, ale także ogromna szansa dla nas, aby zagrać w tak dużym meczu. Czekam z niecierpliwością na to starcie - powiedział w rozmowie z liverpoolfc.com

- Trochę się to różni od większości debiutów jakie zaliczają piłkarze, ale myślę, że musimy być pewni siebie, ponieważ wszyscy się znamy i codziennie razem trenujemy.

- Gramy ze sobą od bardzo dawna, dlatego jesteśmy dobrze zgrani i znamy swoje mocne strony.

- Zamierzamy wyjść na boisko i postarać się zagrać tak jak zawsze. Uważam, że naprawdę nie mamy nic do stracenia, więc zamierzamy po prostu spróbować.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Wideo z treningu (0)
22.11.2025 08:40, Piotrek, liverpoolfc.com
Sytuacja kadrowa obu zespołów (0)
21.11.2025 20:47, BarryAllen, liverpoolfc.com
Virgil: Czas na bycie konsekwentnym (0)
21.11.2025 20:42, Gall1892, liverpoolfc.com
Trening przed Forest – galeria (0)
21.11.2025 17:19, Gall1892, liverpoolfc.com
Wszystkie bramki Firmino – video (3)
21.11.2025 12:20, Gall1892, liverpoolfc.com