13.05.2024
21:00

Osób online 1315

Trzy punkty zostają na Anfield!

W drugiej połowie żadna z drużyn nie potrafiła pokonać bramkarza rywali tak więc The Reds dowieźli prowadzenie z pierwszych 45 minut. Jedyną bramkę spotkania zdobył Mané dla którego było to 10. trafienie w tym sezonie ligowym.

Komentarze (27)

alkoholik_lfc 29.12.2019 19:28 #
Szczęśliwego Nowego Roku!
Fifi 29.12.2019 21:28 #
Co się dzieje ze stroną?
ynwa19 29.12.2019 21:31 #
To był bardzo ciężki poród ale dziecko jest zdrowe!
3 punkty zostały na Anfield mimo,że w 2 połowie Wolves byli blisko zdobycia gola.
Obie deycyzje VAR-u jak dla mnie absolutnie właściwe.

18-1-0 proszę o powtórkę-:)
Bengaloe 29.12.2019 21:33 #
Bardzo trudny mecz, dla Wilków szacun za drugą połowę: mieli niecałe 2 dni na regenerację, a udało się im momentami nas mocno przycisnąć na Anfield.

Bardzo ciężko było mi wskazać piłkarza meczu: zagłosowałem na Robertsona, bo udało mu się wyłączyć dzisiaj zagrożenie na swoim skrzydle i był pewnym punktem zespołu. Środek pola też zagrał dobry mecz. Trent dzisiaj pod prądem, ogólnie widać było po naszych zmęczenie, szczególnie po przerwie.

Do następnego, z Shieffield spodziewam się kolejnego ciężkiego meczu.
Liverbird1979 29.12.2019 21:35 #
Jeszcze 14 ;-)
Kijoraptor 29.12.2019 21:41 #
Z Lisami najlepszy mecz w sezonie, z Wilkami najtrudniejszy. Oba udało się wygrać i z tego należy się cieszyć. W jakim stylu to rzecz drugorzędna. Dzisiaj dla mnie najlepszy Gomez, pewny, skoncentrowany, cały czas pracowity. Z trójki atakujących dla mnie najaktywniejszy Salah. Mane mimo bramki bezproduktywny, Firo podobnie. Widać było zmęczenie u obu. Dobra zmiana Keity, James i Divock tylko pobiegali. Brawa także dla Adasia za dobry mecz.
AirCanada 29.12.2019 21:59 #
Strona miała dziś problemy przez 2-3 h, ale już powinno być wszystko w porządku. Przepraszamy za utrudnienia.
ynwa19 29.12.2019 22:06 #
Wszystko znowu działa-:)
lucimar 29.12.2019 22:22 #
Mamy to! ale w porównaniu do meczu z Lisami to drżałem o wynik
caharin7 29.12.2019 22:40 #
Jak dla mnie Gomez dziś najlepszy, Van Dijk miał dziś 2 straty które mogły się źle skończyć, Var jak najbardziej jest potrzebny bo byłaby lipa. Dobra zmiana Keity, Wilki postawiły naprawdę ciężkie warunki mimo 4 zmian w swojej podstawowej 11.
caharin7 29.12.2019 22:41 #
Liverbird1979
Musisz cały czas odliczać :)
Pozdrawiam
Liverbird1979 29.12.2019 23:00 #
Nie muszę:-). Poza tym pewnie jakieś 10 wystarczy. W obecnej dyspozycji MC i Leicester punkty jeszcze pogubią. A tak na serio to teraz cztery trudne mecze. Sheafild Utd, Tottenham, MU i Wilki.
Liverbird1979 29.12.2019 23:08 #
Sheafild dzisiaj na plus z MC. Zagrali bardzo odważnie. Jeśli z nami pójdą na wymianę ciosów to raczej sobie z nimi poradzimy. Wilki dzisiaj pograli bardxo mądrze.
Klopp12 29.12.2019 23:37 #
Kosmici z Anfield nadal niepokonani :D
VII 30.12.2019 00:40 #
Mięli być zmęczeni i przestraszeni, a prawda jest taka że gdyby nie VAR to mogłoby dojść do podziału punktów albo nawet czegoś gorszego. Mecz z City można nazwać łutem szczęścia, ale mecz z nami potwierdza że to drużyna mocna taktycznie, dobrze przygotowana fizycznie i równie wyrachowana jak my. Cieszę się że skończyło się to po naszej myśli, ale jeśli chodzi o następny mecz u nich to szczerze czuję pewne obawy. Tak czy inaczej kontrolowaliśmy większość czasu piłkę i to zwycięstwo należało się nam jak psu buda.

Po zdobyciu bramki ten Neto fikał i machał łapami we wszystkie strony jakby zdobył bramkę w ostatniej minucie finału na Mundialu. Śmiesznie się to ogląda, bo ktoś kto celebruje nawet nie ma świadomości że za chwile może zostać cofnięta akcja. Jeśli VAR ma wychwytywać centymetrowe spalone, to niech tak będzie bo to idzie w obie strony. Kiedy przeszedłby półmetrowy spalony i zadecydował o ostatecznym mistrzostwie, Top4 czy spadku drużyny, dopiero wszyscy mięliby ból dupy.
VII 30.12.2019 00:53 #
Jedna rzecz rzuciła mi się bardzo podczas oglądania transmisji na Canal+. Skład studia meczowego nadaje się do tarcia chrzanu albo ubijania ziemniaków. Pan Kosowski od dłuższego czasu pi***oli głupoty. Zawsze są jakieś spekulacje w związku z decyzjami sędziego na naszą korzyść, gdzie nawet realizator lub sędziowie VAR w coś się już nie zagłębiali, a eksperci w studiu C+ zauważyli to czy tamto jednakże pewności nie mają. Naprawdę wolałbym już oglądać tam Pana Gmocha, który rysowałby swoje słynne serpentyny i szlaczki.
Paviola 30.12.2019 00:55 #
Przez to, że Zalewsky nie zrobił swojego intro meczowego nie wiedziałem, że dziś jest w ogóle jakiś mecz :D
Zalewsky 30.12.2019 00:58 #
@VII
Nie, po prostu pana Kosowskiego strasznie pieką pośladki. Już od dłuższego czasu nie można jego słuchać w studiu. Na każdym kroku próbuje umniejszać nas sukces, szukając czasem na siłę czegokolwiek. Byleby się uczepić.
Zalewsky 30.12.2019 01:00 #
@Paviola
No wiesz co. :) Już w nocy z piątku na sobotę wisiał temacik na forum :)
Paviola 30.12.2019 01:01 #
@Zalewsky
Wybacz, moja ślepota znowu mnie zaskakuje :D
ivers 30.12.2019 08:26 #
3 punkty cieszą zważywszy, że z przebiegu meczu remis byłby bardziej sprawiedliwy.
alkoholik_lfc 30.12.2019 08:55 #
StevenG jak się wczoraj cieszył po wygranej z celtikiem:)
robert4991 30.12.2019 12:34 #
WITAM WSZYSTKICH, zadko dodaje komentarze mimo ze jestem z wami już od 15 lat :) w tym wypadku aż się prosi żeby powiedzieć ze chyba TO TEN SEZON :-) gramy dobra piłkę , zawodnicy są doświadczeni , w końcu zaczęliśmy zdobywać trofea ... takich dobrych czasów jako kibic nie pamietam ... Szkoda że SteveG nie ma 30 lat i nie jest częścią tej drużyny .... YNWA .
VII 30.12.2019 12:59 #
robert4991 To jest paradoks losu. Steven wraz z wąskim gronem naszych byłych zawodników ciągnął tą drużynę w okresie kiedy grali u nas Markovice, Spearingi, Skrtele, Poulseny i inni. Grał za dwóch i potrafił samodzielnie przesądzać o wynikach meczów, a mimo to najprawdopodobniej to Henderson podniesie oba największe trofea jako kapitan. Może nie jest to do końca sprawiedliwe, ale pokazuje że w obecnej piłce liczy się cały kolektyw, a nie jeden czy dwóch utalentowanych wybitnych graczy. Przynajmniej Steven ma jeszcze większą motywację do tego żeby doprowadzić nas w przyszłości do tego trofeum jako nasz przyszły manager.
tragikomix 30.12.2019 13:38 #
Cześć. Mecz rwany, ciężkie warunki po stronie rywala i szczerze, jestem pełen podziwu, że dowieźliśmy to 1-0 do końca. Na plus to, że może poza jednym wyjątkiem nie dopuściliśmy ich do czystej sytuacji, ale oni nas też. Obawiam się meczu na Molyneux, a to raptem za miesiąc. Oby para z wilków zeszła do tej pory bo może być ciężko.
Druga sprawa to to, że wnerwia mnie Salah. Gubi piłke w ofensywie, pastwi sie na gola, zatracił ten pazur w ataku. Posadziłbym go na jeden dwa mecze na ławe.
tragikomix 30.12.2019 13:42 #
Ps. Widać po naszych lekki zjazd kondycyjny, boje się , że rozpieprzymy te punkty jak zawsze, na koniec sezonu. Mam nadzieję, że Klopp to ogarnie, bo nie da się grać pełnego sezonu na takiej intensywności. Pamiętajcie, jeszcze do pucharu krajowego daleko
RedFan1892 30.12.2019 13:54 #
Brzydkie zwycięstwo, ale takie mecze też trzeba umieć wygrywać. W tym sezonie to udowadniamy i z tego powodu jestem bardzo szczęśliwy mimo że wilki postawili się mocno, ale to co najważniejsze pozostaje na Anfield. YNWA!!!