FOR
Nottingham Forest
Premier League
22.02.2026
15:00
LIV
Liverpool
 
Osób online 981

Cooper o wypożyczeniu Brewstera


Rhian Brewster został w styczniu wypożyczony z Liverpoolu do Swansea. Menedżer walijskiej drużyny Steve Cooper zaprzeczył jednak, że jest zobowiązany wystawiać młodego Anglika w ramach warunków zapisanych w umowie.

Klub grający na co dzień w Championship sprowadził w styczniu napastnika Liverpoolu Rhiana Brewstera, a młody piłkarz zdobył do tej pory 3 gole w 7 występach dla Swansea.

Ostatnie spotkanie Łabędzi, które nie potrafią wygrać od 5 spotkań, Anglik rozpoczął na ławce rezerwowych, jednak wszedł na boisko na ostatnie 25 minut i znalazł drogę do siatki w szalonym meczu przeciwko Hull City, który zakończył się wynikiem 4:4.

- Mamy tu kilku zawodników, którzy są wypożyczeni i nie byłoby w porządku gdybyśmy musieli to robić - odpowiedział Cooper na pytanie czy w ramach kontraktów musi wystawiać wypożyczonych zawodników.

Swansea pozyskało w styczniu także dwóch piłkarzy Chelsea, Marca Guehiego oraz Connora Gallaghera. Pierwszy z nich wystąpił w pięciu niewygranych spotkaniach, a jego forma jest stale monitorowana.

- Z młodymi piłkarzami tak już jest, raz grają dobrze, a raz źle - powiedział Cooper.

- Mogą rozgrywać naprawdę dobre spotkanie, a później popełnić błąd, który kosztuje zespół utratę bramki lub na przykład zmarnować dobrą okazję i taka mogłaby być moja narracja.

- Jednak moim celem jest codzienna praca z piłkarzami i zapewnienie im jak najlepszego programu rozwoju, aby mogli zaliczać dobre występy w meczach o stawkę. To się na pewno nie zmieni.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Wywiad z Jarim Litmanenem (0)
17.02.2026 18:18, Matt_ityahu1892, The Athletic
Sherwood: Salah latem opuści Liverpool (3)
17.02.2026 12:20, AirCanada, liverpool.com
Holenderski ekspert o przyszłości Gakpo (5)
17.02.2026 11:28, Redbeatle, Liverpool Echo
Historia starć z Wilkami w FA Cup (0)
17.02.2026 11:14, Gall1892, liverpoolfc.com
Szobo następcą Gerrarda? (0)
17.02.2026 00:13, Armani87, liverpool.com