player
 
Osób online 94

Jones podpisuje nowy kontrakt


Curtis Jones podpisał nowy 5-letni kontrakt z Liverpoolem, wiążąc swoją najbliższą przyszłość z zespołem z Anfield.

Absolwent Akademii złożył dziś podpis na nowej umowie. Młody zawodnik występuje w Liverpoolu od momentu, kiedy skończył 9 lat.

- Liverpool jest moim klubem z dzieciństwa, zespołem, któremu kibicuje cała moja rodzina, więc to oczywiście dla mnie wielka sprawa - powiedział na gorąco po podpisaniu kontraktu Jones.

- Całe środowisko piłkarskie i atmosfera sprawia, że czuje się fantastycznie w klubie. Mam możliwość współpracy z wspaniałym menadżerem, ponadto występuję w najlepszym zespole na świecie. Dla mnie była to prosta decyzja i jestem zachwycony obrotem sprawy.

Sezon 2019/2020 jest kolejnym dużym krokiem naprzód 19-latka, który zadebiutował w Premier League, wchodząc z ławki rezerwowych w grudniu, przy okazji zwycięskiego starcia z Bournemouth.

W styczniu w 3 rundzie FA Cup, Jones swoim fenomenalnym uderzeniem z dystansu przesądził o awansie Liverpoolu w derbach na Anfield.

- Wokół mnie są świetni zawodnicy, którzy służą mi pomocą każdego dnia. Hendo, Millie, Lallana, Fabinho, każdy z nich stanowi dla mnie ciągłe wsparcie. Mogę ich oglądać w czasie treningów i samo patrzenie na ich grę jest już wspaniałą sprawą.

- Są profesjonalistami w każdym calu. Dają z siebie wszystko i nigdy nie zdejmują nogi z gazu. Staram się od nich uczyć, wyciągać wnioski. Współpraca z nimi naprawdę jest dla mnie bezcenną lekcją - podsumował.