31.03.2024
15:00

Osób online 1082

Liverpool zgarnia komplet punktów

Liverpool za sprawą bramek Sadio Mane oraz Curtisa Jonesa zapewnia sobie w meczu z Aston Villą komplet oczek. Pierwsza połowa i spora część drugiej aż do czasu zdobycia pierwszego gola nie była najlepsza w wykonaniu piłkarzy the Reds, ale zdobyta bramka dużo zmieniła w grze Liverpoolu na lepsze.

W drugiej połowie na boisku pojawili się Roberto Firmino, Jordan Henderson, Georginio Wijnaldum, Curtis Jones i Neco Williams. I w głównej mierze dzięki zmiennikom obraz gry uległ poprawie i możemy cieszyć z końcowego efektu w postaci zwycięstwa z wynikiem 2:0.

Komentarze (21)

RedFan1892 05.07.2020 19:27 #
Jest zwycięstwo, są trzy punkty. Super YNWA!!!
caharin7 05.07.2020 19:27 #
Na Mane zawsze można liczyć, Jones super
adamne 05.07.2020 19:37 #
No nie tak zawsze, w meczu z City zawiódł.
ynwa19 05.07.2020 19:28 #
Wygrana,szanse na 19 zwycięstw w sezonie na Anfield zachowane,fajne wejście Curtisa.
Więcej chyba nie zapamiętam z tego spotkania.
Kijoraptor 05.07.2020 19:29 #
Fajnie fajnie fajnie. Niedziela uratowana.
cezarkop 05.07.2020 19:29 #
No i proszę,Jones doczekał się w lipcu prezentu gwiazdkowego. Ciekawe ile będzie czekał na następny. Wygraliśmy ale meczem się nie zachwyciwszy.
Fifi 05.07.2020 19:34 #
Może Curtis w następnym meczu dostanie szansę na podstawową 11
użytkownik zablokowany 05.07.2020 20:05 #
Znajac Jurgena max 10 minut gry. Po tym jak znowu Niemiec wystawil Origiego na skrzydle trace nadzieje na jakies szersze innowacje i zmiany.
AirCanada 05.07.2020 19:34 #
Grunt, że 3 pkt. Może ta setka będzie jednak osiągalna!
MaximusLFC 05.07.2020 19:36 #
Są 3 pkty ale strasznie wymęczone. Teraz przełamać tą słabą passe wyjazdową. Alisson MOTM.
Isengrim 05.07.2020 19:37 #
Mecz bardzo słaby, jedyny jasny punkt to bramka Curtisa Jonsa. A co do 100 punktów w sezonie z taką formą raczej bez większych szans
navyblue 05.07.2020 19:41 #
Czasem tak jest, że jak w jakimś meczu nie idzie z jakąś drużyną, to nie idzie z nią też w rewanżu. Mecz pokazał, że jak ma grać Ox albo Keita to tylko z dwoma pomocnikami z trójki Fab/Gini/Hendo. Ox z Keitą raczej nie będą grać ze sobą .
Na plus znów wejście młodzika. Po dobrym występie Neco z CP dziś dobry występ Curtisa. Ważne 3 pkt, rekord pkt cały czas w zasięgu jak i rekord kompletu zwycięstw u siebie w sezonie. Teraz po 3pkt. z BHA.
YNWA
aborur 05.07.2020 19:42 #
3 Oczka i do przodu YNWA
Zalewsky 05.07.2020 19:53 #
Do 70. minuty na murawie była plaża i ekstraklasa.
Liverbird1979 05.07.2020 20:01 #
Wymęczone 3 pkt. Mecz bez historii, no może poza Jonesem. Odfajkowane.
użytkownik zablokowany 05.07.2020 20:03 #
Ciekawe co jeszcze sie musi wydarzyc zeby Jurgen przejrzal na oczy i dal wiecej szans mlodym. Przeciez Williams i Jones daja sporo swiezosci i dynamiki. Przy Ox gral jak junior dzis przy Curtisie, ale i tak bedzie dostawal duzo wiecej czasu na zrobienie czegokolwiek efektywnego niz taki Jones ktoremu jak widac duzo nie potrzeba czasu by sie pokazac, zrobic cos dla druzyny.
użytkownik zablokowany 05.07.2020 20:14 #
A i błąd przy ustawieniu drużyny na obrazku. Origi znowu się kisił na skrzydle.
lucimar 05.07.2020 21:27 #
Asysta Keity na plus, może doda mu pewności siebie. Ogólnie oglądało się z przekonaniem i spokojem, że to będzie na pewno wygrane. Ali znów udowadnia, ze złota rękawica należy mu się mimo tylu meczów absencji.
użytkownik zablokowany 05.07.2020 21:45 #