27.04.2024
13:30

Osób online 970

Wygrywamy z Mewami 3:1

Liverpoolczycy rozprawili się z Mewami pokonując ich różnicą dwóch goli. Zawodnicy the Reds bardzo szybko pokazali gospodarzom siłę swojej gry ofensywnej. Niedługo po pierwszym gwizdku sędziego podopieczni Kloppa strzelili dwa gole a ich autorami byli Mo Salah i Jordan Henderson. Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando graczy Liverpoolu, a Mewy zdołały strzelić gola kontaktowego w końcówce pierwszej połowy.

W drugiej połowie gospodarze nie odmienili obrazu gry. Kolejną bramkę do puli dołożył Mo Salah w 76. minucie meczu. Czerwoni dzięki kolejnej wygranej mają szansę na pobicie ligowego rekordu jeśli chodzi o ilość zdobytych punktów podczas sezonu Premier League.

W drugiej części meczu na boisku pojawili się: Robertson, Fabinho, Mané, Milner i Minamino.

Komentarze (25)

Kijoraptor 08.07.2020 23:14 #
Świetnie Salah, Keita i Henderson
Słabo Alison, Gomez, Ox
Mecz ogólnie dobry, ale z licznymi błędami. Jedziemy dalej po rekord punktowy.
użytkownik zablokowany 08.07.2020 23:17 #
Grunt ze zrobilismy ich mniej od przeciwnika.
everlast 08.07.2020 23:15 #
dziwne,ze tylko 4 zmiany
GrzLFC 08.07.2020 23:16 #
jak 4? ;)
Liverbird1979 08.07.2020 23:17 #
Do strzelenia 3 bramki przez LFC było nie dokońca wszystko pod kontrolą. Pewnie dlatego.
cezarkop 08.07.2020 23:18 #
Zmian było 5 po naszej stronie, ostatni wszedł samuraj
Kijoraptor 08.07.2020 23:18 #
Andy, Fab, Sadio, James i Takumi.
użytkownik zablokowany 08.07.2020 23:18 #
Szkoda ze nie bylo Curtisa i Origiego. Mogl im dac te 20 minut.
ynwa19 08.07.2020 23:18 #
Fajny,interesujący mecz,w którym obie drużyny grały ofensywnie.
Podobał mi się Brighton ponieważ nie postawili autobusu.

Mo z kolejnymi bramkami i ma ich już 19 na koncie a więc zanosi się na kolejny sezon z co najmniej 20 golami!

30 wygranych w 34 spotkaniach czyli REKORD-:)

Oby tak dalej panowie-po kolejne rekordy i wymazywanie "menczysterów" z annałów.
Zalewsky 08.07.2020 23:20 #
Dużo się działo w porównaniu to co zaserwowali nam w ubiegłą niedzielę. A Salah dzisiaj spokojnie mógł zapakować piątaka.
Aklerua 08.07.2020 23:21 #
Ależ temu Salah owiec zależy na tej koronie króla, strasznie był zły po ostatniej akcji
cezarkop 08.07.2020 23:21 #
Niepokoi mnie forma Gomeza,za to Keita zaczyna wyglądać jak rasowy playmaker. Szkoda że dziś nie było prezentów gwiazdkowych bo wciąż mało wiemy o formie naszych młodych zdolnych.
caharin7 08.07.2020 23:23 #
Salah dziś wg mnie najlepszy, nasz kapitan też dziś bardzo ładną bramkę strzelił, szkoda że nie robi tego częściej. Keita rozkręca się z meczu na mecz, bardzo fajnie regulował nasz rytm gry. Trent dziś nie mógł się odnaleźć na boisku. Ważne 3 pkt
VII 08.07.2020 23:23 #
Williams musi się jeszcze trochę przyuczyć roboty, ale już widać że jakieś perspektywy są. Plus tego meczu to oczywiście podtrzymanie szansy na rekord punktowy i zbliżenie się Salaha do Top3 strzelców. Brakuje mu 3 bramek do Vardy'ego, także może coś z tego się jeszcze urodzi.
użytkownik zablokowany 08.07.2020 23:29 #
Na pewno sie przyuczy siedzac na laece oj przyuczy. Im wiecej minut tym lepiej bedzie gral. Dla odmiany dzisiaj Lamptey z Brighton z kazdym sobie radzil i jeszcze asystowal przy bramce wygrywajac sprint z naszym Williamsem. A jaka jest roznica miedzy nimi? To ze Lamptey zagral juz kilka meczy w PL i jego pozycja rosnie, a nasz Williams dopiero debiutowal, a dzis zagral zaledwie jedna polowe. Chlopak z kazdym spotkaniem bedzie zyskiwal.
VII 08.07.2020 23:53 #
No to właśnie jest cena gry w naszym klubie. Oczywiście mógłby w tej chwili grać na wypożyczeniu u jakiegoś spadkowicza. Ale przykład Arnolda i innych naszych młodzików pokazuje, że albo zostajesz w klubie i walczyć o szansę występu, albo jedziesz na południe Anglii i już nie wracasz. My gramy praktycznie każdy mecz w sezonie o jakąś stawkę i On na pewno ma świadomość tego, że ma może 3 szanse w sezonie na to żeby się pokazać. Tak moim zdaniem porównywanie Williamsa z młodym zawodnikiem Mew którego prawdopodobnie największym osiągnięciem w karierze będzie gra w Premier League jest nie do końca miarodajne. Przede wszystkim różnica jest taka, że Williams walczy o pierwszy garnitur w drużynie która jest obecnie najlepszą drużyną w Anglii i prawdopodobnie na świecie. Na nim zawsze ciążyć będzie niesamowita presja i bardzo wąski limit błędów. Na pewno będą z niego ludzie, tylko pytanie czy u nas.
RedFan1892 08.07.2020 23:30 #
Mecz dobry, ofensywny. Podobał mi się bardzo Keita, ale znów Arnold trochę zagubiony jak dziecko we mgle, ale co najważniejsze wpadło do puli kolejne 3 pkt. YNWA!!!
navyblue 08.07.2020 23:32 #
Brawo czerwoni. Widać, że Mo jest naładowany jak Kabanos. Ciekawe co zrobi Klopp z Burnley, z jednej strony gobi po koronę króla strzelców a z drugiej od meczu z CP gra wszystko po 90 min i może mu dać resta przed meczami z Arsenalem, Chelsea i Newcastle.
Zalewsky 09.07.2020 00:34 #
Myślę, że na pewno usiądzie, zwłaszcza, że na horyzoncie mecz z Arsenalem i Chelsea. Dzisiaj Mane usiadł to następnym razem usiądzie Mo.
Scofield1111 09.07.2020 06:35 #
Piękne czasy nastały gdy oglądając mecz i prowadząc 3:1 czuje niedosyt bo mogliśmy wygrać wyżej :) choć i Brighton zmarnowało dwie doskonale okazje i trzeba im przyznać, że starali się. Będzie 100 pkt, jak uważacie? ;)
Liverbird1979 09.07.2020 07:45 #