05.05.2024
17:30

Osób online 1140

Porażka podopiecznych Lewtasa w EFL Trophy

Zespół Liverpoolu do lat 21 poniósł niefortunną porażkę 2:3 w wyjazdowym meczu z Tranmere Rovers w EFL Trophy we wtorkowy wieczór.

Młodzi zawodnicy the Reds zostali pokonani przez gospodarzy po bramce w 90. minucie zdobytej przez Payne'a po wyrównanym boju z drużyną z League Two.

Jake Cain dał drużynie Barry'ego Lewtasa prowadzenie na początku drugiej połowy przepięknym trafieniem z rzutu wolnego, jednak kilka chwil później James Vaughan zdobył dwie bramki i wyprowadził swój zespół na prowadzenie 2:1.

Luis Longstaff strzelił bramkę na osiem minut przed końcem, ale bramka Payne'a pod koniec spotkania zadecydowała o zwycięstwie gospodarzy.