21.04.2024
17:30

Osób online 122

Raport z wypożyczeń

Sheyi Ojo zdobył zwycięską bramkę dla Cardiff City w meczu przeciwko Preston North End. Podczas niedzielnego starcia swój debiutancki występ dla walijskiej drużyny zaliczył również Harry Wilson.

Ojo popisał się świetnym uderzeniem w pierwszych minutach drugiej połowy spotkania i był jedynym strzelcem bramki w tym meczu. Z ławki rezerwowych na boisko już w 29 minucie spotkania wszedł Harry Wilson - młody pomocnik udał się do drużyny the Bluebirds w ramach wypożyczenia w ostatni piątek.

Taiwo Awoniyi wystąpił w barwach Unionu Berlin w trakcie zremisowanej 1:1 potyczki z Schalke. Loris Karius spędził całe spotkanie na ławce rezerwowych.

Kamil Grabara zanotował czyste konto w wygranym 3:0 starciu między AGF Aarhus i Horsens.

W amerykańskiej MLS występ zaliczył Tony Gallacher, rozgrywając pierwszą połowę dla Toronto FC w zwycięskim 1:0 meczu przeciwko Atlancie United.