PNE
Preston North End
Towarzyski
13.07.2025
16:00
LIV
Liverpool
 
Osób online 1679

Boss o jubileuszu Alissona


Jürgen Klopp składa słowa uznania na barki Alissona, który jutro rozegra swój 100 mecz w barwach Liverpoolu. Niemiecki menadżer chwali swojego podopiecznego za wyjątkową klasę i konsekwencje w występach.

Reprezentant Canarinhos szykuje się do sobotniego starcia w rywalizacji z Brighton & Hove Albion. W poprzednich 99 meczach dla Liverpoolu, golkiper zaliczył 74 zwycięstwa i tylko 12 porażek.

- Po niemalże 100 wystÄ™pach w barwach Liverpoolu, chyba nie muszÄ™ nikomu tÅ‚umaczyć, jakie znaczenie ma dla zespoÅ‚u Ali. 

- Powiedziałbym, że dotychczas zaliczył 99 dobrych występów. Nie mogę sobie przypomnieć spotkania, w którym nie byłoby go w odpowiednim miejscu, co jest świetną przesłanką!

- Oczywiście to bardzo ważne. Kiedy masz w zespole bramkarza światowej klasy, chciałbyś go zawsze widzieć między słupkami. Im częściej możesz sobie pozwolić na taki komfort, tym lepiej dla całej drużyny, dlatego jestem niezmiernie szczęśliwy, iż mogę z nim pracować - podsumował Klopp.

Doceniasz naszÄ… pracÄ™? Postaw nam kawÄ™! Postaw kawÄ™ LFC.pl!

Komentarze (4)

caharin7 27.11.2020 13:22 #
Nawet nie wiem kiedy to zleciało,życzę jeszcze z 600 występów:)
BojanLFC 27.11.2020 13:42 #
Chłop to skarb - jeden z najlepszych!
Z nim w bramce nie martwisz się o głupie wybryki na linii czy niepewną grę nogami.
Świetnie jest się znów móc do tego przyzwyczaić. ;)
ynwa19 27.11.2020 14:17 #
Oby został legendą jak Ray i zdobył przynajmniej tyle tytułów co on.
Powodzenia Ali!-:)
BigAnfield 27.11.2020 18:47 #
Z okazji setki życzę czystego konta.

Pozostałe aktualności