13.05.2024
21:00

Osób online 1631

Statystyki

Przedstawiamy Państwu statystyki po zwycięskim 2:0 meczu Liverpoolu z RB Lipsk w 1/8 finału Champions League.

użytkownik zablokowany 10.03.2021 23:47 #
Celność podań oraz posiadanie jak na nas nietypowe, ale w końcu wszystko się zgadza w pierwszej rubryce 🙂
czerwonyy 11.03.2021 01:30 #
Coś w tym jest. Mieliśmy o połowę mniej podań niż zwykle i o połowę więcej okazji niż zwykle. Nie rozumiem czemu czasami nie możemy grać tak w lidze, dzisiaj nie było klepania obrońców z Wijnaldumem tak jak w Premier League, tylko same konkretne sytuacje.
Przy okazji warto pochwalić dzisiejsze sędziowanie, jak dla mnie bezbłędnie prowadził mecz pan sędzia. Jaka odmiana w porównaniu do tych emerytów przestępców z gwizdkiem, których możemy niestety oglądać co 3 dni w Premier League.
MG75 11.03.2021 07:41 #
Wijnaldum i Thiago nie musieli grać z obrońcami bo był Fabinho. Mogli się skupić na grze do przodu, dzięki temu wyglądali o niebo lepiej niż dotychczas w lidze.
Chyba Klopp ostatecznie dostrzegł, ze plusy z wystawiania Fabinho na ŚO nie są warte straty jakości w środku pola, co dotychczas przekładało się na grę całego zespołu.

Liverpool prowadzi do przerwy 2:0!  (166)
05.05.2024 18:18, Zalewsky, własne
Slot: Możecie nazywać mnie Arne  (7)