17:30

Osób online 1484

Shaqiri asystuje w meczu z Bułgarią

Sześciu piłkarzy Liverpoolu mierzyło się w czwartek na arenie międzynarodowej.

Xherdan Shaqiri asystował przy drugiej bramce dla Szwajcarów w wygranym 3:1 meczu z Bułgarią.

Thiago i Kostas Tsimikas spotkali się podczas spotkania Hiszpanii i Grecji, który zakończył się remisem 1: 1. Tsimikas został zmieniony w 80. minucie, krótko po tym, jak Thiago zameldował się ma boisku.

Lewy obrońca i kapitan reprezentacji Szkocji, Andy Robertson rozegrał całe spotkanie w meczu z Austrią (2:2).

Tyle samo czasu na boisku spędził Mohamed Salah, który zagrał w zremisowanym 1:1 wyjazdowym meczu Egiptu z reprezentacją Kenii.

Natomiast Curtis Jones w starciu z Szwajcarią U-21 w ramach Mistrzostw Europy do lat 21 został wprowadzony na boisko w trakcie drugiej połowy, gdzie ostatecznie Anglicy musieli uznać wyższość rywala, przegrywając 0:1.