05.05.2024
17:30

Osób online 1460

Raport z sobotnich meczów reprezentacji

W trakcie sobotnich spotkań drużyn narodowych wystąpiło kilku zawodników Liverpoolu. Najbardziej wyróżnił się Diogo Jota w wyjazdowym meczu z Serbią.

Portugalczyk zdobył obie bramki w zremisowanym 2:2 starciu kwalifikacji do mistrzostw świata. Jota pokonał bramkarza rywali dwukrotnie strzałami głową, dając prowadzenie swojemu zespołowi do przerwy. Z murawy został zdjęty w 85 minucie.

Georginio Wijnaldum poprowadził  z opaską kapitańską reprezentację Holandii do zwycięstwa 2:0 z Łotwą. Ozan Kabak wszedł z ławki rezerwowych w 86 minucie starcia z Norwegią, które reprezentacja Turcji wygrała 3:0.

W towarzyskim spotkaniu Walii z Meksykiem na murawie w 65 minucie pojawił się Neco Williams. Jego drużyna zwyciężyła 1:0.