WOL
Wolverhampton Wanderers
Premier League
03.03.2026
21:15
LIV
Liverpool
 
Osób online 3057

Klopp o stanie zdrowia kontuzjowanych


Jürgen Klopp na konferencji prasowej, poprzedzającej poniedziałkowe starcie z Leeds United zdradził kibicom, jak wygląda rehabilitacja najciężej kontuzjowanych w tym sezonie zawodników.

Joe Gomez, Virgil van Dijk, Jordan Henderson i Joël Matip kontynuują swoje programy rehabilitacji w AXA Training Centre.

- Chłopcy są na dobrej drodze, by wrócić do pełnej sprawności. Joe w minionym tygodniu rozpoczął treningi biegowej w naszej bazie treningowej. Wykonuje coraz więcej różnych ćwiczeń, co jest oczywiście bardzo pozytywnym sygnałem.

- Kiedy biega, nie ma żadnych negatywnych reakcji w jego kolanie, co daje powody do optymizmu. Oczywiście wciąż potrzebuje czasu, lecz jest w dobrej formie. Podobnie sprawy mają się w przypadku Virga, Joëla i Hendo.

Poza tym Liverpool nie ma żadnych innych problemów z nowymi kontuzjami przed poniedziałkową batalią na Elland Road.

- Nie, nic nowego - odpowiedział Klopp dziennikarzowi o ewentualne problemy w kadrze.

- Zazwyczaj w tym sezonie mieliśmy gorsze wieści przed meczami, ale teraz jest ok - podsumował boss.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (3)

Trelo 17.04.2021 21:01 #
elegancja francja
BigAnfield 18.04.2021 09:50 #
Mi rzuciło się w oczy w ostatnim czasie, że City i Chelsea to chyba jedyne drużyny z czołowych lig, które nie mają ani jednego kontuzjowanego piłkarza. Wchodząc na wyniki różnych stron internetowych, gdy klikasz na mecz i składy, poniżej jest lista niedostępnych graczy z różnych przyczyn (kontuzją, choroba, decyzja trenera). Obie te drużyny od kilku meczów w tym LM mają dostępnych wszystkich piłkarzy.
MG75 18.04.2021 10:35 #
Mieli pojedyncze kontuzje, ale faktycznie w porównaniu z nami to pestka.
W City KdB złapał właśnie uraz, chyba dłuższa przerwa.

Pozostałe aktualności

Skład Liverpoolu na mecz z Młotami (12)
28.02.2026 14:46, AirCanada, liverpoolfc.com
Slot: Mamy odpowiednią mentalność (0)
28.02.2026 10:49, Ad9am_, liverpoolfc.com
Cannonier odejdzie z Liverpoolu (4)
28.02.2026 01:10, Vladyslav_1906, thisisanfield.com
Potwierdzone daty meczów z Galatasaray (1)
27.02.2026 20:37, AirCanada, liverpoolfc.com
Van Dijk: Musimy utrzymać impet (1)
27.02.2026 18:44, Wiktoria18, liverpoolfc.com
Nuno przed meczem na Anfield (0)
27.02.2026 16:31, FroncQ, whufc.com