LIV
Liverpool
Premier League
28.02.2026
16:00
WHU
West Ham United
 
Osób online 1132

Bruce o kontuzjach w ekipie Srok


Steve Bruce na przedmeczowej konferencji prasowej zakomunikował, że Callum Wilson i Allan Saint-Maximin będą gotowi na dzisiejsze starcie z Liverpoolem na Anfield.

Napastnik Srok nie był widziany na czwartkowym treningu Srok, lecz menadżer zaznaczył, że to normalna sytuacja i zawsze daje swojemu napastnikowi więcej luzu przed meczem.

- Allan w tym roku rozegrał jedynie dwa pełne mecze po 90 minut. Pokonał Covida. Każdy fan Newcastle, którego spotkam pyta mnie 'Jak się ma Allan?'. Wszystko z nim w porządku. W ostatnim meczu został kopnięty w kostkę. Patrząc na jego styl gry, to naturalne.

- Callum? W jego przypadku to normalne, że w czwartki ma większy luz. Będzie gotowy do gry w sobotę.

- Fab Schar trenował z nami przez cały tydzień, ale w jego powrót w spotkaniu z Liverpoolem może być zbyt optymistycznym scenariuszem.

Bruce potwierdził również, iż Karl Darlow i Ryan Fraser nie wystąpią na Anfield.

- Karl przeszedł drobny zabieg kolana i nie będzie go z nami przez kilka tygodni. Oprócz niego i Ryana wszyscy są zdrowi i trenują z zespołem.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Struth: Chciałem Wirtza w Realu (0)
25.02.2026 18:01, FroncQ, thisisanfield.com
Lewis Koumas znowu strzela (0)
25.02.2026 17:02, Bartolino, thisisanfield.com
Liverpool wprowadza język migowy do YNWA (0)
25.02.2026 17:02, Wiktoria18, liverpoolfc.com
Nie dajmy sobie zepsuć pożegnania legendy (2)
25.02.2026 13:41, Kosma, thisisanfield.com
Potter wierzy w gotowość Isaka (1)
25.02.2026 13:01, Gall1892, Liverpool Echo