05.05.2024
17:30

Osób online 1207

Młodzież zwycięża na koniec sezonu

Drużyna Liverpoolu do lat 18 zakończyła ligowe zmagania w tym sezonie w świetny sposób, pokonując 3:0 rówieśników z Derby County we wtorkowy wieczór.

Do przerwy młodzi Czerwoni prowadzili z Baranami 2:0. Na listę strzelców wpisali się Kaide Gordon, a także Melkamu Frauendorf.

Niemiecki pomocnik w 49. minucie po raz drugi trafił do siatki, ustalając tym samym wynik rywalizacji.

Liverpoolczycy rozegrali w lidze 24 spotkania, odnosząc 17 zwycięstw, notując 1 remis i 6 porażek.

Teraz zespół Bridge-Wilkinsona czeka na mecz z Ipswich Town w półfinale FA Youth Cup.

Skład Liverpoolu: Mrozek, Wilson, Chambers (Scanlon, 63), Bajcetic, Jonas (Hayes-Green, 77), Miles, Gordon, Mabaya, McConnell, Pilling, Frauendorf.