05.05.2024
17:30

Osób online 1114

Mecz z United odbędzie się 13 maja

Znamy już oficjalną datę spotkania Liverpoolu z Manchesterem United. Mecz odbędzie się na Old Trafford w czwartek 13 maja o godzinie 21:15.

Z kolei wyjazdowe starcie z Burnley zostanie rozegrane w środę 19 maja także o godzinie 21:15.

Komentarze (30)

everlast 05.05.2021 19:20 #
no to jednak nas nie wydymali a UTD gra 3 mecze co 2 dni.
Magerlfc 05.05.2021 20:34 #
No nie wiem... Nas czekają 3 mecze grane co 3 dni. 3 wyjazdy. W sumie, nerwów nie ma, no o LM już nie gramy. A czy będzie LE czy nie to już bez znaczenia jak dla mnie. Chociaż mogłaby być, zawsze to jakiś meczyk w tygodniu
everlast 05.05.2021 21:00 #
no ale gramy z utd po ich dwoch meczach w 4 dni. a przeciez mogli nam przesunać mecz i zrobic im dluzsza przerwe. Tak czy inaczej to od poczatku mowilem, ze ten protest bedzie przede wszystkim naszym kosztem.
użytkownik zablokowany 05.05.2021 19:20 #
United 3 mecze w 5 dni, pozdro. Była kiedyś taka sytuacja w PL ?
everlast 05.05.2021 19:21 #
ja w FM mialem kiedys caly maj co 2 dni :D
w świeta niektorzy nie graja 3 meczy w 5 dni?
użytkownik zablokowany 05.05.2021 19:22 #
Wiadomo, że oprócz Świąt Bożego Narodzenia ... Myślałem, że to jest logiczne xD
paranormalnY 05.05.2021 20:27 #
Czy się odbędzie to zależy od kibiców United
ynwa19 05.05.2021 20:31 #
Nie przesadzałbym z zadowoleniem ponieważ w ciągu 16 dni gramy 5 spotkań!
everlast 05.05.2021 20:42 #
moze Jurgen sobie przypomni,ze sa zmiennicy.
krzaku2511 05.05.2021 22:03 #
Założę się o każde pieniądze że nie przypomni sobie...
poprzerwie2 05.05.2021 20:33 #
Termin tak samo wygodny dla nas jak i dla nich. W każdym bądź razie my gramy jak o wszystko, oni CL maja pewne i walczą o zwycięstwo w LE.
Narazie skupmy się na sobocie i spotkaniu ze „Świętymi”
Glajskor 05.05.2021 20:43 #
W każdym razie* To, co Ty napisałeś, jest niepoprawną formą.
everlast 05.05.2021 21:01 #
ty Miodek wez se daj na wstrzymanie.
Glajskor 05.05.2021 21:51 #
@Up

Jeśli już umieszczasz coś publicznie, wskazane jest, by posługiwać się poprawną polszczyzną. W jego przypadku to: "w każdym razie" i "na razie". Nie każdy zwraca uwagę na interpunkcję, ale to aż tak nie bije po oczach, jak te oczywiste błędy powyżej.
użytkownik zablokowany 05.05.2021 21:59 #
Pseudomiodek czy Ty rozumiesz co to Ssij? Pilnuj się od teraz, żeby nie zrobić żadnej literówki i tak dalej, bo zamiast miodkiem popierdółką, okażesz się zwykłym błaznem.
Glajskor 05.05.2021 22:20 #
@up

Jesteś ostatnią osobą, która powinna prawić morały, komukolwiek. Nie rozumiesz ponadto, że to nie były żadne literówki, więc nie bardzo rozumiem, dlaczego to tego nawiązujesz, choć się domyślam, internetowy rycerzyku.
użytkownik zablokowany 05.05.2021 22:33 #
Internetowy rycerzyk , jak słodko, czyli z Twoim IQ jest lepiej niż myślałem, szacun, więc na pewno też rozumiesz co to Ssij , jak nie to sobie wyguglaj i nie miodkuj więcej , pisz o piłce.
poprzerwie2 05.05.2021 22:56 #
Glajskor

Dzięki, będę pamiętał. Szczerze mówiąc nie wiedziałem ze taka forma jest nie poprawna
użytkownik zablokowany 05.05.2021 23:11 #
Ma sporo racji, jak się coś pisze powinno się dbać o odpowiednią formę i unikać błędów, ale takie czepianie jest po prostu słabe, przecież ludzie po obejrzanym meczu bywają naprawdę w różnych stadiach świadomości, więc samo napisanie czegokolwiek trzeba czasem uznać za sukces 🙂.
adamne 06.05.2021 01:00 #
Forma "nie poprawna" również jest niepoprawna :)
cezarkop 05.05.2021 21:08 #
Kiedy mecz by się nie odbył trzeba to wygrać. Sezon mamy do dupy to chociaż United ma ten mecz w plecy.
MG75 05.05.2021 21:17 #
W gorszej sytuacji będzie MU bo grają 11 i potem 13 maja z nami.
ivers 05.05.2021 21:28 #
W zasadzie mecz do odklepania bo bez względu na wynik top 4 odjechało bezpowrotnie.Niech już się skończy ten katastrofalny sezon.Od czasów Roya takiej padaki w wykonaniu Liverpoolu nie oglądałem.Zawsze starałem znaleźć sobie czas na oglądanie takich meczy,ale teraz szkoda mi nerwów na oglądanie tej paralizatorni,kopania się po czołach,tracenia kretyńskich goli i patrzenia jak słoniowaty Mane tak przyspiesza,że byle dziadek z balkonikiem by go minął.
Pippen 05.05.2021 22:37 #
Nie chciałbym się licytować ale ostatni pełny sezon BR to była również kaplica a dopełnieniem ostatni mecz sezonu i 6-1 ze Stoke ja widząc wynik myślałem że mam problemy ze wzrokiem! I to powinien być koniec misji Irlandczyka na Anfield a tak jeszcze w kilku meczach nas prowadził...
Liverbird1979 05.05.2021 22:28 #
Walczyć należy do końca.
Liverbird1979 05.05.2021 22:31 #
Kwatery ma poważny terminarz Chelsea też wszystkiego nie wygra. Należy grać i wygrywać co się da a czas pokaże co z tego wyjdzie.
użytkownik zablokowany 05.05.2021 22:54 #
Chelsea pokazała jak trzeba grać z Realem, choć w drugiej połowie też nie grzeszą skutecznością, Liverpool odpadł, bolało, nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam angielską ligę po prostu, więc ten finał bardzo mnie cieszy. Szacun za to, że pogonili Real.
VII 05.05.2021 23:21 #
Dla nas już absolutnie nie ma znaczenia kiedy ten mecz zagramy. Były mecze które graliśmy po dłuższych przerwach, a i tak wyglądaliśmy w nich jak grupa geriatryczna na zajęciach gimnastycznych prowadzonych przez Uniwersytet trzeciego wieku. Nasi zawodnicy są wypoczęci, bo nie muszą się już martwić o krajowe czy europejskie puchary. Za dwa tygodnie będą sobie mogli grać w dziadka na meczach ligowych, bo nie będzie już tak naprawdę o co grać. Na prawdę proszę was, nie szukajmy na siłę usprawiedliwień i wymówek. Wystarczy wejść w statystyki pierwszego lepszego meczu żeby zobaczyć, że problem nie leży w terminarzu meczów.
adamne 06.05.2021 01:28 #
Sensowna decyzja, my straciliśmy trochę w kontekście całej końcówki sezonu bo będziemy mieli krótsze przerwy ale zyskaliśmy w kontekście tego konkretnego spotkania. Oni właściwie tylko stracili bo mają bardzo napięty terminarz i przynajmniej nie jest to zachęta do podobnych akcji w przyszłości. Dla mnie temat zamknięty.
hoster 06.05.2021 08:54 #
United będzie miało krótszą przerwę ale podejrzewam, że będą wyglądać na świeższych i bardziej zmotywowanych niż większość naszych...
użytkownik zablokowany 06.05.2021 16:46 #