17:30

Osób online 1200

Sturridge zapowiada powrót na boisko

Daniel Sturridge swój ostatni piłkarski występ zaliczył w lutym 2020 roku. Były napastnik Liverpoolu mówi jednak, że ma w planach powrót.

Zaledwie 31-letni Sturridge ostatnie 55 minut rozegrał w zremisowanym 2:2 meczu Trabzonsporu z Besiktasem.

Do tureckiej drużyny Sturridge dołączył po wygaśnięciu jego kontraktu na Anfield w sierpniu 2019 roku.

The Reds opuścił jako mistrz Europy i pomimo imponującej liczby siedmiu bramek w 16 meczach dla swojego nowego klubu, kariera Sturridge'a tam została przerwana po tym, jak otrzymał światowy zakaz gry w piłkę nożną za naruszenie zasad dotyczących zakładów.

Czteromiesięczne zawieszenie doprowadziło do rozwiązania kontraktu z Trabzonsporem i od tamtej pory nie zagrał ponownie.

Trzy słowa w sobotnim tweecie potwierdziły jednak, że Sturridge zamierza wrócić do gry, którą kocha.

Odnosząc się na Twitterze do artykułu napisanego przez dziennikarkę Goal, Emmę Smith, w którym padło pytanie, czy Sturridge powróci do piłkarskiego świata, odpowiedział po prostu:

„TAK, POWRÓCI.”

Sturridge pozostaje popularny wśród kibiców Liverpoolu, ponieważ w ciągu sześciu lat spędzonych w klubie zdobył 67 bramek w 160 meczach.