05.05.2024
17:30

Osób online 881

Jota od pierwszych minut, triumf obrońcy tytułu

Diogo Jota wystąpił od początku dzisiejszego meczu Portugalii z Węgrami w Budapeszcie. Obrońcy tytułu po mocnym finiszu pokonali swojego rywala 3:0.

Napastnik Liverpoolu przebywał na placu gry do 81 minuty, nim został zmieniony przez Andre Silvę.

Raphael Guerreiro przełamał obronę Madziarów w 84. minucie, a kolejne 2 trafienie były autorstwa Cristiano Ronaldo.

Teraz Portugalczyków czeka sobotni pojedynek z Niemcami.

Komentarze (5)

polish65 16.06.2021 01:23 #
A my Jotę kochamy, ale nie jak nie gra dla Liverpoolu, a w dodatku przeciwko Węgrom. Smutno.
Bigos1892 16.06.2021 08:17 #
Dobrze że chociaż zagrał bardzo,bardzo przeciętny mecz jak na jego. Szkoda Węgrów bardzo im kibicowałem. RIA RIA!!
kuczq 16.06.2021 10:03 #
Nie przesadzaj. Był bardzo aktywny w pierwszej połowie. Trochę czasami chaotyczny, ale napędzał ataki Portugalii. Gdyby Cristiano umiał dołożyć nogę to miałby asystę.
czerwony1892 16.06.2021 11:44 #
Niech nasze biało-czerwone panienki uczą się od Węgrów gry z sercem, poświęceniem i determinacją. Bardzo było mi szkoda Madziarów, bo jak nikt zasłużyli na remis.
użytkownik zablokowany 16.06.2021 11:52 #