27.04.2024
13:30

Osób online 1745

Hendo gra dalej, Robbo wraca do domu

Jordan Henderson pojawił się od początku drugiej połowy na placu gry w dzisiejszym starciu Anglików z Czechami. Synowie Albionu pokonali swych rywali 1:0 na Wembley, zapewniając sobie z 7 punktami na koncie zwycięstwo w grupie D Mistrzostw Europy.

Bramkę na wagę wygranej i awansu strzelił w 12. minucie rywalizacji Raheem Sterling. Hendo trafił do siatki w drugiej połowie z bliskiej odległości, jednak arbiter wskazał na pozycję spaloną piłkarza Liverpoolu.

W drugim meczu tej grupy Chorwacja pokonała 3:1 Szkocję. 90 minut spędził na boisku kapitan przegranej drużyny - Andy Robertson. Szkoci w trzech meczach uzbierali zaledwie 1 punkt i zakończyli swój udział w turnieju. Lewy obrońca Liverpoolu wraca do domu, gdzie będzie regenerował siły przed startem okresu przygotowawczego do nowej kampanii z ekipą the Reds.