05.05.2024
17:30

Osób online 1016

Walia poza turniejem, występy Wilsona i Williamsa

Zarówno Neco Williams, jak i Harry Wilson zanotowali wejście z ławki rezerwowych w spotkaniu, po którym Walia została wyeliminowana z dalszych rozgrywek Euro 2020. Reprezentacja Danii okazała się lepsza, albowiem wygrała aż 4:0.

Obrońca Liverpoolu Williams zastąpił kontuzjowanego Connora Robertsa na pięć minut przed zejściem do szatni na przerwę. Mecz odbywał sie w Amsterdamie i był pokazem umiejętności Duńczyka Kaspera Dolberga, który strzelil dwie kluczowe bramki. Pozostałe dwie dolożyli Maehle oraz Braithwaite.

Wilson natomiast wszedł na murawę stadionu Cruyff Arena po godzinie od pierwszego gwizdka, ale przedwcześnie musiał ją opuścić po faulu w doliczonym czasie gry, skutkującym czerwoną kartką.