05.05.2024
17:30

Osób online 842

Raport z wypożyczeń

Ben Davies zaliczył pełne 90 minut w barwach Sheffield United. Mecz rozgrywany przeciwko Luton Town zakończył się jednak bezbramkowym remisem. W tej samej dywizji, Leighton Clarkson zebrał 60 minut w barwach Blackburn Rovers w meczu z Middlesbrough, który zakończył się remisem 1:1.

W League Two, Paul Glatzel rozegrał 55 minut dla Tranmere Rovers, którzy ulegli 0:1 Scunthorpe United.

Natomiast w Szkocji debiutancki występ na wypożyczeniu w Hearts zaliczył Ben Woodburn. Ofensywny pomocnik rozegrał pierwsze 62 minuty meczu, a Serca wygrały 2:0 z Dundee United.

20-letni Vítězslav Jaroš, został bohaterem ekipy St. Patrick’s Athletic po serii rzutów karnych rozegranych w meczu FAI CUP przeciwko Cork City. Czeski bramkarz zdołał obronić jedną z jedenastek, dzięki czemu St. Patrick’s awansowali do ćwierćfinału pucharów.

Z kolei polski golkiper, Jakub Ojrzyński, wystąpił od pierwszych minut w barwach Caernarfon Town. Jego drużyna została jednak pokonana 0:2 przez Newtown w ligowym starciu walijskiej ekstraklasy.

Anderson Arroyo, przebywający na wypożyczeniu w Mirandes w hiszpańskiej Segunda Division, pojawił się na murawie w roli zmiennika w drugiej połowie spotkania. Mirandes zostali ulegli Sporting Gijon 1:2.

O tym jak na wypożyczeniu radzi sobie Sepp van der Berg przeczytacie w tym NEWSIE.