05.05.2024
17:30

Osób online 1407

Zwycięstwo drużyny U-19 z Milanem

Drużyna Liverpoolu U-19 prowadzona przez Marca Bridge'a-Wilkinsona pokonała rówieśników z Mediolanu 1:0 w pierwszej kolejce fazy grupowej Młodzieżowej Ligi Mistrzów UEFA. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył w 8. minucie spotkania Max Woltman.

Mecz mógł wydawać się bardzo wyrównany, ale to drużyna gości potrafiła sobie wykreować kilka dogodnych sytucji, których nie potrafiła zamienić na gola. Zawodnikom AC Milan zabrakło lepszej skuteczności, szczęścia oraz gorszej dyspozycji między słupkami młodego bramkarza Liverpoolu, Harveya Daviesa. To dzięki golkiperowi, the Reds mogą zapisać sobie trzy punkty w starciu z ekipą z Włoch.

Na boisku przez ponad 80 minut mogliśmy oglądać Mateusza Musiałowskiego, który podczas pobytu na murawie niestety nie wyróżnił się niczym specjalnym. Natomiast całe spotkanie z ławki rezerwowych oglądał Fabian Mrozek.

Skład Liverpoolu U-19: Davies - Chambers, Bradley (90' Bajcetić), Koumetio, Beck - Gordon, Morton, Stephenson, Balagizi (85' Corness) - Woltman, Musiałowski (81' Cannonier)