05.05.2024
17:30

Osób online 1304

Remis drużyny U-19 z Porto

Drużyna Liverpoolu U-19 zremisowała na wyjeździe z rówieśnikami z FC Porto 1:1 w 2. kolejce fazy grupowej Młodzieżowej Ligi Mistrzów UEFA.

W 70. minucie spotkania prowadzenie objęła ekipa gospodarzy za sprawą gola Diogo Abreu. Jednak młodzi piłkarze Liverpoolu do końca walczyli o chociażby jeden punkt. Na dziesięć minut przed końcem wyrównali, dzięki bramce zdobytej przez Melkamu Frauendorfa, który pojawił się na murawie na początku drugiej połowy.

Warto odnotować występ Mateusza Musiałowskiego, który spędził na boisku ponad 90 minut. Natomiast cały mecz z ławki rezerwowych obserwował Fabian Mrozek.

Skład Liverpoolu U-19: Davies - Chambers, Koumetio, Stephenson - Bradley, Morton, Gordon (46' Frauendorf), Woltman (78' Cannonier), Beck - Balagizi, Musiałowski (90'+3 Corness)