05.05.2024
17:30

Osób online 1488

Skład na Atlético

Za nieco ponad godzinę podopieczni Kloppa wybiegną na murawę Wanda Metropolitano, aby stawić czoła Atletico Madryt w trzeciej kolejce Ligi Mistrzów. Do kadry meczowej wraca dwójka Brazylijczyków, którzy z racji obowiązków reprezentacyjnych opuścili mecz z Szerszeniami. Transmisja meczu w Polsat Sport Premium 1.

Liverpool: Alisson; Alexander-Arnold, Matip, Van Dijk, Robertson - Milner, Henderson, Keïta - Salah, Firmino, Mané

Rezerwowi: Adrian, Kelleher, Fabinho, Konate, Gomez, Oxlade-Chamberlain, Minamino, Jota, Tsimikas, Origi, Phillips, Williams.

Atlético: Oblak - Felipe, Kondogbia, Hermoso - Tripper, Lemar, Koke, De Paul, Carrasco -  Griezmann, João Félix.

Komentarze (85)

unnamed 19.10.2021 19:42 #
Do boju !
Hawken17 19.10.2021 19:44 #
Trochę zaskoczony jestem, że bez zmian (oprócz Alissona) ale Klopp wie co robi, po 3 punkty!!
Radbug 19.10.2021 19:44 #
No i elegancko. Najsilniejszy skład tak jak to powinno wyglądać. Wygrać i dopiero potem będzie można zastanawiać się nad rotacjami i kombinowaniem.
Chociaż w sumie Fabiho za Milnera i jeszcze lepiej by to wyglądało.
everlast 19.10.2021 20:47 #
tylko na tych fizoli z Atletico to nie wiem czy jednak nie lepiej Milner.
użytkownik zablokowany 19.10.2021 19:44 #
Jeśli jest dostępny Fabhino, to Henderson nie powinien w ogóle być brany pod uwagę przy ustalaniu składu. Jego miejsce jest na ławce. Ta zmiana może się dziś źle skończyć.
Zalewsky 19.10.2021 19:50 #
Dziwi bardziej Milner, widocznie pojawiły się jakieś braki kondycyjne u Fabsa podczas pobytu w Hiszpanii przez te kilka dni.
użytkownik zablokowany 19.10.2021 19:56 #
Milner jest lepszym piłkarzem od Hendersona, mimo wieku.
redartur76 19.10.2021 20:10 #
Skończ chłopie z tą swoją obsesją w końcu na punkcie Hendersona bo nudne to się robi.
użytkownik zablokowany 19.10.2021 19:50 #
RedKoks 19.10.2021 19:51 #
Co z Fabsem, słabszy od Hendo/Milnera, czy może jakiś mały uraz?
MG75 19.10.2021 20:07 #
Nie trenował od dłuższego czasu z zespołem, w przeciwieństwie do Hendo, Milnera i Keity.
Zalewsky 19.10.2021 19:53 #
Mecz ten może przypominać potyczkę z Brentford. Mnóstwo walki fizycznej, a przy korzystnym wyniku Atleti zobaczymy zaparkowany autobus. Jednak nasze ofensywne trio jest aktualnie mocno w gazie, będąc w najlepszej formie od kilkunastu miesięcy.
użytkownik zablokowany 19.10.2021 19:53 #
Kijoraptor 19.10.2021 19:55 #
Zaskoczył mnie Milber zamiast Fabinho, ale może James jest silniejszy na fizycznego rywala.
ynwa19 19.10.2021 20:06 #
Nieco zaskakuje brak Faba ale Jürgen wie co robi.
Odkujmy się za mecz przed 1,5 roku.

Po 3 punkty!

Come on LFC 🔴
MG75 19.10.2021 20:06 #
Brak Faba nawet logiczny, po powrocie z kadry nie trenował z zespołem więc dlatego Milner i Hendo.
Ławka wygląda nieźle, możemy wyrwać 3 pkt, chociaż nie lekceważmy Atletico, wiadomo jak się z nimi gra.
Lipaa1960 19.10.2021 20:07 #
Po tak dobrym meczu z Watford ciężko było coś zmienić. Teraz tylko złapać ciężką powtarzalność! YNWA!
radoLFC 19.10.2021 20:30 #
Pewnie tak, choć tak słabej drużyny jak Watford to prędko nie znajdziemy.
Kijoraptor 19.10.2021 20:08 #
A propo rewanżu, to skład Atletico różni się od tamtego. Wtedy o ile pamiętam grał Morata, który dobił nas strasznie, teraz gra Griezman. Ktoś pamięta jakie jeszcze zmiany są na kluczowych pozycjach?
poprzerwie2 19.10.2021 20:12 #
Atletico dzisiaj słabiutko w defensywie, jednie Hermoso jako nominalny ŚO, ciekawe.
Dbać o zdrowie panowie bo poważne spotkanie czeka nas w niedziele, nawet porażka dzisiaj dużo nie zmieni bo i tak wyjedziemy z pierwszego miejsca.
Rewanże za odpadniecie w fazie pucharowej smakują tak samo jedynie na tym samym szczeblu, w grupie to kalkulacje itp. Atletico obecnie prezentuje bardzo słabą formę, wymarzony rozwój wydarzeń, szybkie 0:2 do przerwy i zmiany Salaha, Mane a także kogoś z dwójki Trent/Andy
mazi 19.10.2021 20:13 #
Ale środek pola może być również dobierany pod taktyke i przeciwnika. Pamiętajcie o tym, tu nie grają tylko statystki indiwidualne pilkarzy, bo wiadomo że Fabs jest kozak. Każdy trener marzy żeby mieć możliwosci wyboru
caharin7 19.10.2021 20:16 #
Nasza ofensywa musi włączyć 6 bieg i zapakować min 3 bramki. Jesteśmy w gazie i niech ta passa trwa. Później zmiany, może nasz Samuraj coś dziś zagra.
Kijoraptor 19.10.2021 20:50 #
Teraz zauważyłem, że nie ma Suareza i Lorente, trzeba to wykorzystać.
Poziom-48 19.10.2021 20:57 #
I Kondogbia gra na stoperze
MG75 19.10.2021 20:58 #
Tak mi się skojarzyło... Klopp mówił, że jak rywal gra bez odwagi Atletico może zjeść swojego rywala, biorąc pod uwagę Suareza w kadrze AM można to dosłownie potraktować ;)
lfc13 19.10.2021 21:10 #
panowie poratujcie proszę jakimślinkiem do meczu!!!