05.05.2024
17:30

Osób online 858

Inter przegrywa derby Mediolanu

Rywal Liverpoolu w 1/8 finału Ligi Mistrzów, Inter Mediolan rywalizował wczoraj w meczu Serie A na San Siro z Milanem w derbach.

Występujący w tym spotkaniu w roli gospodarzy Nerazzurri przegrali z Rossoneri 1:2.

Inter wyszedł na prowadzenie 39. minucie, kiedy gola strzelił Perisic. Milan nie złożył broni i w drugiej połowie w krótkim odstępie czasu 2 bramki strzelił Olivier Giroud.

Skład Interu: 1 Handanovic; 37 Skriniar, 6 De Vrij, 95 Bastoni (36 Darmian 82'); 2 Dumfries, 23 Barella, 77 Brozovic (8 Vecino 82'), 20 Calhanoglu (22 Vidal 73'), 14 Perisic (32 Dimarco 70'); 9 Dzeko, 10 Lautaro (7 Sanchez 70').

Komentarze (6)

użytkownik zablokowany 06.02.2022 20:45 #
kuczq 06.02.2022 20:54 #
Fajny przeciwnik dla nas. Nie jest słaby, nie jest jakiś potężny.
radoLFC 06.02.2022 21:07 #
Dobrze się oglądało, obie drużyny grały otwarty futbol, jak Inter tak będzie grał to ich rozniesiemy.
użytkownik zablokowany 06.02.2022 23:55 #
użytkownik zablokowany 06.02.2022 21:58 #
użytkownik zablokowany 06.02.2022 22:11 #
użytkownik zablokowany 06.02.2022 22:35 #
mervin 06.02.2022 23:26 #
Spore osłabienie dla Nerazzurrich. Barella to jedna z kreatywniejszych postaci w drużynie
użytkownik zablokowany 07.02.2022 02:07 #
adamne 07.02.2022 02:27 #
Dobra wiadomość dla nas, Inter nie może teraz pozwolić sobie na jakiekolwiek odpuszczenie w meczach ligowych bo czuje oddech Milanu i Napoli na plecach. A przed nimi ciężkie spotkania, szczególnie właśnie Napoli na wyjeździe tuż przed meczem z nami.
poprzerwie2 07.02.2022 09:30 #
Dobrze ze my sobie możemy odpuścić jakieś spotkanie w lidze 😉
MG75 07.02.2022 08:35 #
Nie lekceważmy ich, pełna koncentracja Andy'ego i Trenta. Inter gra głównie bokami, trzeba uważać na ich zawodników ataku i drugiej linii, to nie tylko Lautaro Martinez, ale i Dżeko, Brozović, Perisić. Ogólnie mistrz Włoch mocno oparty na piłkarzy bałkańskich.
Z Milanem fantastyczną bramkę strzelił Giroud, akcja zupełnie jak Diogo z Cardiff, tyle, że piłka wylądowała w siatce.
użytkownik zablokowany 07.02.2022 09:15 #