05.05.2024
17:30

Osób online 859

Skromna wygrana na Turf Moor

Liverpool nie zachwycił swoją postawą na Turf Moor, jednak mimo to wygrał 1:0. The Reds zdobyli bramkę na wagę zwycięstwa w 40. minucie. Z rzutu rożnego dośrodkował Trent Alexander-Arnold, a w polu karnym futbolówkę strącił Mané, a potem dużym sprytem wykazał się Fabinho, który strzałem na raty pokonał Pope'a.

Liverpool przez większość czasu gry kontrolował przebieg wydarzeń na boisku, ale ani Salah, ani Diogo Jota nie potrafili w końcowych minutach spotkania podwyższyć prowadzenia. Natomiast gracze Burnley nie mają nic sobie do zarzucenia. Byli drużyną, która postawiła ciężkie warunki the Reds. Kilkukrotnie w trakcie pierwszej połowie potrafili wyjść z szybką kontrą i tylko dzięki czujności między słupkami Alissona Beckera Liverpool zdołał zachować czyste konto i zapisać trzy punkty na koncie.

Składy:

Liverpool: Alisson - Alexander-Arnold, Matip, Van Dijk, Robertson - Henderson (59' Thiago), Fabinho, Keïta (90+2' Milner) - Salah, Firmino, Mané (67' Jota)

Burnley: Pope - Roberts, Tarkowski, Mee, Pieters - Lennon, Westwood, Bropwnhill, Cornet - Rodriguez (62' McNeil), Weghorst (75' Barnes)

Sędziował: Martin Atkinson

Bramki: Fabinho 40'

Komentarze (133)

Hawken17 13.02.2022 15:50 #
Burnley stawia dzisiaj bardzo ciężkie warunki, strzelić drugą bramkę i kontrolować to spotkanie!
Radbug 13.02.2022 15:52 #
Z dobrym zespołem stracilibyśmy dziś jakieś 3 bramki po tych sytuacjach co miało Burnley. Dobrze, że w ostatnich kilku meczach znowu działają u nas rzuty rożne. Dziś na środku obrony ogromna dziura.
JareckiYNWA 13.02.2022 15:52 #
Teraz będziemy grać z wiatrem, wiec powinno być łatwiej
użytkownik zablokowany 13.02.2022 15:53 #
Kijoraptor 13.02.2022 15:55 #
Keita się nawet pokazuje do gry. Brakuje dogrania do przodu, Firmino trochę też blokuje piłki.
ynwa19 13.02.2022 15:53 #
Bobby na ławkę i to już!
Diogo na boisko.

Grajmy mądrzej w obronie czyli nie tak wysoko kiedy Burnley posiada piłkę.

Wygrajmy to i....zapomnijmy o tym meczu.
Come on LFC 🔴
poprzerwie2 13.02.2022 15:56 #
Dla mnie znowu Diaz na boisko, Manę jest straszny, do tego Thiago lub Elliot za Hendo, dzisiaj wgląda słabo, już się nie będę znęcał nad defensywna ale często wkrada się brak komunikacji i problem z koncentracja.
Zrobić swoje i wywieźć 3 punkty!
kuczq 13.02.2022 15:56 #
Wróciło trio MFS i przez 45 minut nie zobaczyliśmy żadnej ładnej akcji w wykonaniu tej trójki i to na tle spadkowicza.
Ares 13.02.2022 15:57 #
Grę naszej "fałszywej 9" najlepiej podsumowuje jego ostatnie zagranie tuż przed gwizdkiem sędziego na przerwę. Piłka nożna to najdziwniejsza dyscyplina zespołowa - z przebiegu gry powinniśmy przegrywać 2-3 golami. Dlaczego przed meczem z Interem Klopp nie daje odpocząć Robertsonowi i Matipowi? Rozumiem, że Tsimikas i Konate w podstawie w środę? :P
unnamed 13.02.2022 15:57 #
Wiem że sentyment, grali razem tyle lat. Ale nasze trio to już tylko wspomnienia.
Lukasz1984 13.02.2022 15:57 #
Szósty gol Fabinho w sezonie daje nam różnice bramki... Dobrze że Weghorst marnotrawi sytuację za sytuacją...
cezarkop 13.02.2022 15:58 #
Ten mecz to puki co typowe męczydło jakich wiele w telewizji różnej maści. Liverpoolovi nie wypada tak grać więc wygrajmy to choćby 1-0 i zapomnijmy.

kuczq 13.02.2022 16:16 #
A gdzie ja napisałem, że Mane i Firmino trzeba sprzedać? Niech sobie siedzą na ławie
marcell 13.02.2022 16:08 #
jak znowu trzeba bedzie czekac na zmiany do 70 minuty to sie posram
cider 13.02.2022 16:09 #
Oby to była choć 60minuta
Kijoraptor 13.02.2022 16:09 #
Nawet podania Firmino są wolne, lekkie, nie walczy o górne piłki. Jurgen powinien zareagować.
kuczq 13.02.2022 16:12 #
Gdyby Salah dzisiaj siedział na ławie to nic byśmy nie stracili, a nawet zyskalibyśmy na tym w środę
Zalewsky 13.02.2022 16:13 #
Z Burnley na wyjeździe zawsze nam się grało ciężko. Tu już raczej nic więcej nie wpadnie.
cider 13.02.2022 16:14 #
Wystarczy że nic nie wpadnie dla nich
Henderson do zmiany.
Karasu 13.02.2022 16:15 #
użytkownik zablokowany 13.02.2022 16:16 #
Kijoraptor 13.02.2022 16:17 #
TAA przyjął poziom Firmino i Hendo. To źle.
Hawken17 13.02.2022 16:20 #
Keita-Fabinho-Thiago, marzenia się spełniają.
Zalewsky 13.02.2022 16:26 #
Nie prędko w tej konfiguracji zobaczysz nasz środek pola.
cider 13.02.2022 16:29 #
Henderson jak będzie zdrowy to będzie grał :(
Hawken17 13.02.2022 16:29 #
Dlatego cieszę, że chociaż dzisiaj mamy szansę oglądać to chociaż te 30 minut.
użytkownik zablokowany 13.02.2022 16:20 #
marcell 13.02.2022 16:22 #
thiago wszedl to jeszcze diaz i jota by sie przydal
cider 13.02.2022 16:24 #
Jorguś będzie ich oszczędzał na Inter
Kijoraptor 13.02.2022 16:27 #
Tego się nie spodziewałem, żeby Jotę męczyć na lewej stronie. Oby się to nie zemscilo.
marcell 13.02.2022 16:30 #
po tej wrzutce widac efekty trzymania firmino na boisku przez tak dlugi czas
cider 13.02.2022 16:32 #
W Mediolanie raczej nie powącha murawy
użytkownik zablokowany 13.02.2022 16:35 #
Firmino 13.02.2022 16:56 #
No i co z tego fabinho 6 bramek to mało jak na pomocnika? A firmino i mane nie tylko strzelają bramki jak ty masz takie podejście to odrazu alissona sprzedaj bo strzela mało bramek.
użytkownik zablokowany 14.02.2022 07:34 #
kuczq 13.02.2022 16:35 #
Jeszcze kilka lat temu ten Firmino potrafił strzelić prawie 30 goli w sezonie. Co się stało?
cider 13.02.2022 16:37 #
Starość?
kuczq 13.02.2022 16:40 #
Przecież on jest w najlepszym wieku piłkarskim
cider 13.02.2022 16:44 #
Na to nie ma reguły, gracze opierajacy swoją grę na szybkości szybciej sie zużywają.
Ibra, Lewy nigdy sprinterami nie byli i jeden ma 40 i wciąż gra
kuczq 13.02.2022 16:48 #
Firmino opierał swoją grę na szybkości? Piliście coś?
Kijoraptor 13.02.2022 16:37 #
Trent dzisiaj tragiczny, mnóstwo strat, źle się ustawia. Widać brakuje mu konkurenta.
burmanek8 13.02.2022 16:38 #
Myślę, że najwyższa pora zdjąć Salaha. Baaardzo słaby jego mecz, niech odpocznie przed Interem
cider 13.02.2022 16:40 #
4 dogrywki w PNA robią swoje
Maaaciek 13.02.2022 16:42 #
Moje oczy krwawią, a specjalnie wylaczylem The Office żeby obejrzeć ten mecz…
cider 13.02.2022 16:49 #
Na słabych rywali wystawia się rezerwowy skład ;)
marcell 13.02.2022 16:50 #
burnley jakos nie wystawilo rezerwowego skladu
cider 13.02.2022 16:52 #
My drugie miejsce w tabeli oni ostatnie ;)
użytkownik zablokowany 13.02.2022 16:53 #
Mecz był slaby ale zrobili co powinni. Gorszego meczu od tego z a leicester nie było.
użytkownik zablokowany 13.02.2022 16:52 #
cider 13.02.2022 16:53 #
Obok Hendo najsłabszy
Kijoraptor 13.02.2022 16:54 #
Masakra z nim dzisiaj. Nie ma prawa wyjść na Inter.
KJanoo 13.02.2022 16:53 #
Mecz do zapomnienia, chłopaki myślami już przy LM
LiveTom 13.02.2022 16:53 #
Uff...
Hawken17 13.02.2022 16:54 #
Wymęczone to zwycięstwo ale ważne 3 punkty. Teraz skupić się na lidze mistrzów!
kuczq 13.02.2022 16:54 #
Takimi meczami wygrywa się wicemistrzostwo

;)
użytkownik zablokowany 13.02.2022 16:55 #
użytkownik zablokowany 13.02.2022 17:00 #
Takimi. Meczami wygrywa się mistrza. W sezonie mistrzowskim tak samo gryzlismy trawę w slabych meczach i nawet w ostatnich minutach po babolach ratowaliśmy punkty. Trzeba bardzo szanować te dzisiejsze 3 punkty.
kombajn 13.02.2022 16:54 #
Ciezko sie to ogladalo. Fatalny mecz Hendo, Firmino i Salaha. Salahowi wyszla jedna akcja, kiedy wywrocil sie Pieters, ale ostatecznie i tak podal w stylu Firmino, czyli za lekko.
paranormalnY 13.02.2022 16:54 #
Ufffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff...
użytkownik zablokowany 13.02.2022 16:54 #
kuczq 13.02.2022 16:56 #
Chyba meczu z West Hamem nie oglądałeś
użytkownik zablokowany 13.02.2022 16:58 #
Z Leicester byl zdecydowanie najgorszy.

Z WH byla jakas walka tylko walki sedziowskie nas okradły z punktów.
Piotr72 13.02.2022 16:55 #
Co tu komentować. PIACH aż oczy bolą.
poprzerwie2 13.02.2022 16:55 #
Takie mecze mają prawo się przydarzyć, najważniejsze trzy punkty.
Aaauuu
Kijoraptor 13.02.2022 16:55 #
Ciężki mecz z chujowym przeciwnikiem. Na szczęście są 3 pkt. I jedziemy dalej.
burmanek8 13.02.2022 16:55 #
Piękny to był mecz, nie zapomnę go nigdy. No ale są te 3 pkt, ledwo
Zalewsky 13.02.2022 16:55 #
Co zapamiętam po tym meczu?
- Trzy punkty i łysina Hendo.
cezarkop 13.02.2022 16:55 #
Wierzę że nasi przed meczem mieli włáczoną wtyczkę z nazwą Inter, inaczej tego nie da się wytłumaczyć.
Radbug 13.02.2022 16:56 #
Kto nie oglądał tego meczu ten ma szczeście i niech się cieszy. Dopisać 3 punkty i jak najszybciej zapomniec.
radoLFC 13.02.2022 16:58 #
Zwycięstwo tyle samo warte co 4:0, nie ma co narzekać, też wbiliśmy gwóźdź do trumny Burnley.
Jedyna zaleta że nie jest do nich daleko.
BigAnfield 13.02.2022 16:58 #
Ależ brudne 3 pkt
cider 13.02.2022 17:11 #
Ale dlaczego brudne przecież nie graliśmy brutalnie i wygralu po wątpliwym karnym ;-)