13.05.2024
21:00

Osób online 1256

Egipt wygrywa z Senegalem w pierwszym meczu

Mohamed Salah pomógł Egiptowi wyjść na prowadzenie (1:0) z Senegalem Sadio Mané w pierwszym meczu baraży o Mistrzostwa Świata w piątkowy wieczór.

Reprezentacje Senegalu i Egiptu rozegrają jeszcze jeden mecz eliminacji do MŚ.

Pierwszy mecz był rozegrany w Kairze i został wygrany przez Egipt. Salah był kluczowym zawodnikiem przy golu swojej reprezentacji w 4. minucie spotkania.

Salah chciał strzelić gola, jednak piłka uderzyła w poprzeczkę, po czym odbiła się od Saliou Cissa i wpadła do bramki Senegalu.

Salah i Mané byli na boisku przez cały mecz i spotkają się ponownie w drugim starciu, które odbędzie się w Senegalu we wtorkowy wieczór.

Harvey Elliott znalazł się w wyjściowym składzie reprezentacji Anglii U-21 w meczu kwalifikacyjnym do Mistrzostw Europy U-21. Anglia wygrała 4-1 z Andorą.

Elliott rozegrał cały mecz w Bournemouth na Vitality Stadium, a Curtis Jones wszedł na boisko jako zmiennik w 60. minucie.

Kostas Tsimikas reprezentował Grecję w meczu towarzyskim z Rumunią. Rozegrał pełne 90 minut w spotkaniu wygranym 1:0 przez jego kraj.