05.05.2024
17:30

Osób online 963

Villarreal z miłą wiadomością dla LFC

Liverpool pokonał Villarreal i dotarł do finału Ligi Mistrzów dzięki bramkom Fabinho, Luisa Díaza i Sadio Mané.

Jürgen Klopp poprowadził Liverpool do trzeciego finału Ligi Mistrzów w ciągu ostatnich pięciu sezonów. W Paryżu zmierzą się z Realem Madryt lub Manchesterem City, które w środę rozgrywają drugie półfinałowe spotkanie.

Villarreal miał duże nadzieje na pokonanie Liverpoolu i swój pierwszy w historii finał LM. Dzięki dwóm bramkom doprowadzili do remisu 2:2 w dwumeczu, zanim w drugiej połowie Liverpool powrócił do gry. Mimo rozczarowania, Villarreal wystosował do Liverpoolu elegancką wiadomość po wtorkowym meczu.

„Villarreal CF chciałby pogratulować Liverpoolowi przejścia do finału Ligi Mistrzów” – czytamy we wpisie z klubowego konta na Twitterze.

„Powodzenia w przyszłości, the Reds, jesteście prawdziwą drużyną”.