PNE
Preston North End
Towarzyski
13.07.2025
16:00
LIV
Liverpool
 
Osób online 2156

Hendo: Damy z siebie wszystko


Jordan Henderson zadeklarował, że the Reds zintensyfikują swoje wysiłki, by zakończyć sezon w Premier League mocnym akcentem.

Liverpool podejmie dziś na Anfield Tottenham Hotspur, po tym jak zapewnił sobie we wtorek awans do finału Ligi Mistrzów, zatapiając w Hiszpanii Żółtą Łódź Podwodną.

Czerwoni nie mieli jednak wiele czasu na świętowanie, gdyż musieli wrócić do rzeczywistości w lidze angielskiej, gdzie do rozegrania mają jeszcze 4 mecze.

- Nasz pierwotny cel się nie zmienia. Chcemy wygrać, jak najwięcej meczów w Premier League do końca sezonu i zobaczymy, dokąd nas to doprowadzi - powiedział kapitan Liverpoolu.

- Nie zamierzamy się zatrzymywać. Pragniemy jeszcze mocniej 'dokręcić śrubę' i wygrać każdy mecz do końca sezonu. Wiemy, że chwila dekoncentracji, w którymś spotkaniu może nas bardzo drogo kosztować.

- Moment, w którym coś uznamy za pewnik, może być wyjątkowo zgubny. Ciężka praca nie została zakończona. Musimy teraz zwiększyć nasze wysiłki. Zdajemy sobie sprawę, że kolektyw będzie kluczem do sukcesu. Wszyscy mamy jeden cel, wzajemnie się wspieramy, chcąc po prostu wygrywać w każdym kolejnym meczu.

- Nasz rywal nie przyjedzie na Anfield w celach turystycznych. Mają swoje ambicje i będą dążyli do tego, by je zrealizować. Menadżer powiedział nam na jednej z odpraw, że czekają nas jeszcze w tym sezonie takie momenty, w których będziemy cierpieć, a kiedy tak się stanie, musimy odpowiednio zareagować - podsumował Hendo.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (1)

Neron 07.05.2022 11:33 #
No, mam nadzieję że dadzą z siebie wszystko, szczególnie, że to właśnie teraz €ity może się pomylić. Totki to nas najtrudniejszy rywal w lidze, pokonamy ich i dalej powinno być łatwiej. YNWA!

Pozostałe aktualności

Nie żyje Diogo Jota (108)
03.07.2025 10:36, Piotrek, Liverpool Echo
The Reds zarobią na kolejnym transferze Clarka (0)
02.07.2025 17:44, Ad9am_, thisisanfield.com
Pożegnanie Quansaha z klubem i kibicami (1)
02.07.2025 17:36, Bartolino, liverpoolfc.com
Liverpool nie chce przepłacać za Guehiego (3)
02.07.2025 17:13, Bartosz_Becker, thisisanfield.com