05.05.2024
17:30

Osób online 1010

Skład Liverpoolu na Świętych

Liverpool, aby zachować szansę na zdobycie tytułu mistrza Anglii musi dziś pokonać na St. Mary's Stadium Southampton. The Reds mieli niespełna 72 godziny na regenerację po wykańczającym finale Pucharu Anglii na Wembley przeciwko Chelsea.

Jürgen Klopp odpowiednio zachowując balans drużyny musiał zrotować składem. Podczas dzisiejszej potyczki w w wyjściowym składzie zabraknie m.in. Fabinho, Mohameda Salaha oraz Virgila van Dijka.

Oto wyjściowe jedenastki:

Liverpool: Alisson - Gomez, Matip, Konaté, Tsimikas - Elliott, Milner, Jones - Minamino, Firmino, Jota

Rezerwowi: Kelleher, Thiago, Keïta, Henderson, Oxlade-Chamberlain, Díaz, Robertson, Origi, Williams

Southampton: McCarthy - Stephens, Lyanco, Salisu - Walker-Peters, Ward-Prowse, Diallo, Tella - Redmond, Broja, Elyounoussi

Komentarze (131)

Jedi13 17.05.2022 19:49 #
ooo paniee ...
wierzę w jakość naszej drużyny i wiem, że dadzą radę wygrać ten mecz YNWA
FanLFC25 17.05.2022 19:50 #
Fajny skład, tylko szkoda że nie Ordżi zamiast np Joty, z drugiej strony Jota musi łapać minuty bo ostatnio grywał połówki lub końcówki a tak się nie da złapać rytmu meczowego
Kijoraptor 17.05.2022 19:59 #
Origi na skrzydle zamiast Joty to samobój. Wiadomo gdzie Belg czuje się najlepiej, jeśli miałby grać to na szpicy za Firo.
FanLFC25 17.05.2022 20:04 #
Tak, wtedy wiązałoby się ze zmianą ustawienia. Miałem na myśli zamianę na zawodnika, niekoniecznie na pozycję zmiennika
Firmino 17.05.2022 19:50 #
Fajny skład ale nie wiem czy Klopp nie zaryzykował za bardzo. Boję się o Eliotta i Jones'a
perelka 17.05.2022 19:51 #
Poza trzema punktami interesuje mnie kto dziś lepiej wypadnie - Jones czy Elliott
zapowiada się ciekawe spotkanie
użytkownik zablokowany 17.05.2022 19:51 #
Firmino 17.05.2022 19:53 #
To jasne że city zmiażdży Aston Villę napewno pep nie pozwoli na utratę mistrzostwa w ostatniej kolejce
użytkownik zablokowany 17.05.2022 19:55 #
A kto powiedzial ze Klopp odpuszcza PL? Takim skladem tez idzie pokonac Swietych. Oby.
Firmino 17.05.2022 19:56 #
Oby bez głupich błędów w defensywie
GrzechuYNWA 17.05.2022 19:51 #
No co tu dużo mówić, zgodnie z przewidywaniami jak coś jest kto z ławki wejść. Zobaczymy, będzie dobrze 💪
Fajny skład. Cieszy obecność Elliota i Firmino w pierwszej 11.
I tsimikasa😎
Snatchi 17.05.2022 19:54 #
Firmino, strzelisz dzisiaj hat-tricka?
Firmino 17.05.2022 19:55 #
No jasne🤗
CzerwonyBartek 17.05.2022 19:51 #
Rotacja większa niż można się było spodziewać.
Jawo22 17.05.2022 19:53 #
Sklad jak na puchar cacao. Po 3 pkt i na pohybel Probierzowi
Snatchi 17.05.2022 19:53 #
Rzeczywiście, to się nazywa rotacja, ale to nic nie zmienia. Dalej mamy bardzo jakościowy skład. Wierzymy w chłopów i wygraną
Bobby firmino wierzymy w ciebie!
Adix_2116 17.05.2022 19:54 #
Duża rotacja, której raczej się nie spodziewaliśmy. Fajnie, że do wyjściowego składu wraca Harvey, cieszy obecność Tsimikasa, ale z drugiej strony nie jest to skład, który będzie miał łatwą przeprawę ze Świętymi. Wygrana jest oczywiście w zasięgu i o to bym się nie marwił, ale polepszenie bilansu bramkowego raczej nie przyjdzie w tym meczu. Jurgen już się chyba nie oszukuje w kontekście walki o mistrzostwo. Teraz ważny jest finał LM. Może jeszcze się uda zgarnąć mistrza, ale raczej bym się na to szczególnie nie napalał. Zobaczymy, co przyniesie City mecz z Villą, miejmy nadzieję, że najgorsze.
YNWA
Po 3 punkty!
Radbug 17.05.2022 20:18 #
Ja się całkowicie spodziewałem takiej rotacji. Za mniej niż 10 dni mamy najważniejszy mecz w sezonie. kogo z pierwszego składu chciałbyś wystawić po 120 minutach mordęgi z Chelsea? Kogo z lekko kontuzjowanych kluczowych zawodników, ryzykując pogłębienie urazu i wypadnięcie na finał?
Magerlfc 17.05.2022 19:56 #
Ten skład pokazuje, że Ox jest na wylocie z klubu. Tygodniówka wysoka, wkład w zespół dokładnie odwrotnie. Fajny skład na świętych. Może trochę brakuję tutaj defensywnego pomocnika, co jest sygnałem na lato, aby takowego kupić, bo mamy tylko Fabinho. A jak wiemy to jest kluczowa pozycja w walce o puchary.
vgvtv 17.05.2022 20:09 #
Tak jak uwielbiam gościa tak mam nadzieje, ze odejdzie gdzieś gdzie będzie mógł sobie jeszcze pograć kilka lat.
Kijoraptor 17.05.2022 19:57 #
Świeżość, głód, chęci. Dla niektórych może to ostatnia szansa na pokazanie się min Jones i Mino. Oby wygrana jakakolwiek i pełen ogień na niedzielę.
Aklerua 17.05.2022 20:02 #
Super że Trent został w domu, odpoczynek to nie tylko brak gry ale też brak podróży i całego wysiłku włożonego. Gotowość umysłu itp. Mam nadzieję że on i VVD i Mo leżą właśnie na kanapie
ShanklyWay 17.05.2022 20:12 #
A jaak
Pewnie sobie siedza u VVD na chacie i praza popcorn :)
Zalewsky 17.05.2022 20:02 #
Ależ rotacja.. Ławka mocarna, ale w razie problemów tylko trójka wejdzie.
Hawken17 17.05.2022 20:03 #
Słuszna decyzja Kloppa, patrząc racjonalnie na ligę nie mamy dużych szans, a tylko na koniec sezonu zajechałby podstawowych zawodników. Trzeba wierzyć w zmienników! Po 3 punkty!
użytkownik zablokowany 17.05.2022 20:03 #