05.05.2024
17:30

Osób online 1427

Piłkarze LFC w meczach reprezentacji

Sadio Mané zdobył bramkę z rzutu karnego w 98. minucie meczu, dając zwycięstwo reprezentacji Senegalu we wtorkowym spotkaniu kwalifikacji do Pucharu Narodów Afryki.

Po tym, jak w zeszłym tygodniu stał się najlepszym strzelcem w historii reprezentacji Senegalu, Mané zwiększył swój dorobek bramkowy na poziomie międzynarodowym do 33 goli, dzięki bramce zdobytej przeciwko reprezentacji Rwandy.

Wykorzystana przez niego jedenastka w doliczonym czasie gry dała jego zespołowi zwycięstwo 1:0 i sprawiła, że Senegal ma póki co maksymalną liczbę sześciu punktów w eliminacjach do przyszłorocznej edycji Pucharu Narodów Afryki.

Curtis Jones zagrał w pierwszym składzie reprezentacji Anglii do lat 21 w meczu wygranym z rywalami z Albanii 3:0 w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy U-21.

Pomocnik Liverpoolu grał do 73. minuty w meczu grupy G na Technique Stadium, a końcowy wynik gwarantuje młodym Anglikom udział w przyszłorocznym turnieju, który odbędzie się w Rumunii i Gruzji.

W ramach tych samych kwalifikacji Sepp van den Berg - który spędził sezon 2021/22 na wypożyczeniu w Preston North End - wpisał się na listę strzelców w meczu wygranym przez Holendrów z Gibraltarem w stosunku 6:0.

Holandia przewodzi grupie E z przewagą jednego punktu przed ostatnią rundą spotkań.

W reprezentacji Anglii seniorów Trent Alexander-Arnold przesiedział na ławce cały wyjazdowy mecz Ligi Narodów z Niemcami, zakończony remisem 1:1.