Pierwszy skład: Adrián, Mabaya, Konaté, Gomez, Milner, Bajčetić, Keïta, Jones, Elliott, Carvalho, Núñez.

Rezerwowi: Hughes, Mrozek, Davies, Fabinho, Van Dijk, Thiago, Firmino, Salah, Henderson, Díaz, Robertson, Matip, Phillips, Alexander-Arnold, Van den Berg, Morton.

Komentarze (29)

GrzechuYNWA 27.07.2022 18:44 #
Ciekawie z przodu, z Lipskiem dobrze to wyglądało. Ja coś czuję, że obecnie nasz wyjściowy tercet w ataku to Diaz Firmino i Salah i tak zaczniemy sezon. Chociaż szkoda, że Nunez nie ma po bokach Diaza i Salaha no bo pasuje żeby w końcu zaczął się z nimi zgrywać powoli.
użytkownik zablokowany 27.07.2022 18:45 #
AirCanada 27.07.2022 18:53 #
Injury
Snatchi 27.07.2022 18:58 #
Núñez na środku, na bokach Elliott i Carvalho. Super, w dodatku fajnie, że tym razem ta trójka wspólnie od pierwszego gwizdka.
użytkownik zablokowany 27.07.2022 18:59 #
Jak Harvery i Fabio odpalą na miarę swoich talentów, to cała liga, za przeproszeniem, osra się na miętowo.
AquerdationLFC 27.07.2022 19:02 #
Wolałbym, żebyśmy wychodzili już pierwszym składem i próbowali Eliota, Carvalho i Nuneza, żeby się zgrywali… a nie te miksy 11 do 11.
Jedi13 27.07.2022 19:32 #
A w weekend z City zagrać zmęczonym pierwszym składem?
Michalek 27.07.2022 19:04 #
Przy okazji poznaliśmy skład na City.
Ali(jak da radę),TAA, Virgil, Matip, Robbo - Fabs, Hendo, Thiago - Salah, Firmino, Diaz. Czyli na galowo.

Ciekawy skład na dzisiaj czekam z niecierpliwością, szkoda że tylko pierwszą połowę zobaczę
omnia 27.07.2022 19:16 #
No nie wiem czy dokładnie tak to będzie wyglądać. Pewnie dzisiaj wyjściowy skład zagra 45/60 minut i resztę dogra inne zestawienie. W Tarczy Wspólnoty też można dokonać 6 zmian, więc wydaje mi się, że może być kilka zmian względem tego co napisałeś.
Bym się nie zdziwił jakby zaczął w wyjściowym Elliott, a Thiago wszedł po przerwie, albo jakby za Robbo zagrał Tsimikas.
użytkownik zablokowany 27.07.2022 19:56 #
sorry. Puściłem strumyk wcześniej, a tam mecz z RBL xD Coś mi skład nie pasował xD
Snatchi 27.07.2022 20:06 #
Zawodnik z numerem 43.
użytkownik zablokowany 27.07.2022 20:17 #
Na razie Bajcetic i Mabaya brawo.
użytkownik zablokowany 27.07.2022 20:59 #
Poprawka po połówce, Mabaya dobrze wygląda motorycznie, jest widoczny, ładnie się wystawia, ale brak i dośrodkowania i strzału w ostatniej fazie, może trema.
Snatchi 27.07.2022 20:19 #
Jones to jest hamulec, przecież on miał się wziąć w garść z tego co pamiętam, miał coś do udowodnienia :|
użytkownik zablokowany 27.07.2022 20:25 #