05.05.2024
17:30

Osób online 1279

Raport z wypożyczeń

Conor Bradley kontynuuje swoją wspaniałą formę w Bolton Wanderers. Reprezentant Irlandii Północnej zaliczył gola i asystę, a jego zespół wygrał 3:1 z Charltonem. Dla prawego obrońcy był to już trzeci gol i trzecia asysta w tym sezonie League One. Bradley rozegrał do tej pory 10 spotkań od początku sezonu.

- Gdy podpisywałem kontrakt to tego właśnie chciał ode mnie menedżer. Powiedział, że mogę zdobyć wiele bramek grając jako wahadłowy, ponieważ chce, abym wchodził w pole karne i próbował stwarzać sobie sytuacje. Na szczęście na ten moment to mi się udaje i oby nadal tak było - powiedział Bradley.

Tymczasem Sepp van den Berg zanotował debiut w Bundeslidze w barwach Schalke. Defensor, który podpisał nowy kontrakt z Liverpoolem wyszedł na boisko w pierwszym składzie i rozegrał pełne 90 minut w zremisowanym 1:1 meczu z VfB Sttutgart.

Z kolei Rhys Williams zagrał nieco ponad godzinę w wygranym przez jego Blackpool 1:0 meczu z Huddersfield w Championship.

Marcelo Pitaluga zachował czyste konto, a jego Macclesfield wygrało 1:0 z West Didsbury & Chorlton w meczu pierwszej rundy kwalifikacyjnej do FA Cup, podczas gdy Vitezslav Jaros i jego Stockport County wygrali 1:0 z Wimbledonem w League Two.

Leighton Clarkson zanotował szósty występ w tym sezonie w barwach Aberdeen w lidze szkockiej. Pomocnik zaliczył 67 minut w zremisowanym 1:1 meczu z Ross County.

Billy Koumetio zagrał 45 minut w meczu Austrii Wiedeń z Austrią Lustenau, które zakończyło się remisem 2:2. Tymczasem Anderson Arroyo zagrał na prawej obronie dla Alaves, które zremisowało 1:1 z Las Palmas w drugiej lidze hiszpańskiej.

James Balagizi wystąpił w meczu Crawley Town, które zremisowało 2:2 z Salford City. Z kolei Tyler Morton i jego Blackburn przegrali 2:3 z Bristol City.