05.05.2024
17:30

Osób online 1210

Raport z wypożyczeń

Sepp van den Berg pomógł Schalke w zanotowaniu pierwszego zwycięstwa w tym sezonie Bundesligi. Środkowy obrońca ponownie zaliczył 90 minut, a jego zespół wygrał 3:1 z VfL Bochum. Dla Schalke było to pierwsze zwycięstwo w niemieckiej elicie od 483 dni.

- To ważne, aby czwórka w defensywie dobrze się rozumiała. Pomaga nam w tym fakt, że cały zespół dobrze się dogaduje. Czuję się tutaj jak w domu od pierwszego dnia - powiedział Van den Berg jeszcze przed meczem z Bochum.

Tymczasem Billy Koumetio spędził 90 minut na ławce rezerwowych w meczu Austrii Wiedeń z Hartbergiem, który zakończył się wynikiem 0:3. Z kolei Anderson Arroyo także nie wszedł na boisko w meczu Alaves, które pokonało 2:1 Lugo w Segunda Division.

Jakub Ojrzyński ponownie znalazł się tylko na ławce rezerwowych, a jego Radomiak wygrał z Wisłą Płock 2:0.