05.05.2024
17:30

Osób online 1102

Raport z wypożyczeń

Zapraszamy Państwa na krótkie podsumowanie tego jak poradzili sobie w ten weekend zawodnicy wypożyczeni z Liverpoolu.

Fidel O'Rourke potrzebował zaledwie pięciu minut, aby zdobyć bramkę w swoim debiucie dla Caernarfon Town, które pokonało Haverfordwest County 2:1 w Welsh Premier League. Napastnik z akademii przebywał na boisku przez 85 minut.

Marcelo Pitaluga w świetnym stylu obronił rzut karny, ale jego Macclesfield przegrało 0:1 z Coalville Town i zostało wyeliminowane w drugiej rundzie kwalifikacyjnej do Pucharu Anglii.

Sepp van den Berg zanotował pełne 90 minut, a jego Schalke przegrało 0:1 z Borussią Dortmund.

Tymczasem Tyler Morton zagrał przez 70 minut dla Blackburn Rovers, które przegrało 0:2 z Luton Town, podczas gdy Rhys Williams przesiedział na ławce rezerwowych cały mecz, w którym jego Blackpool przegrało 1:2 z Millwall.

Z kolei na poziomie League One, Conor Bradley rozegrał pełne spotkanie dla Boltonu, który wygrał 1:0 z Peterborough United.

Vitzeslav Jaros zanotował czyste konto dla Stockport County, które bezbramkowo zremisowało z Harrogate Town.

Adam Lewis zagrał 90 minut dla Newport County, które przegrało 0:2 z Barrow w League Two. James Balagizi zagrał cały mecz w barwach Crawley Town, które przegrało 0:1 z Crewe Alexandra, podczas gdy Max Woltman wszedł na boisko w 76 minucie, a jego Doncaster przegrało 0:1 ze Swindon Town.

Z kolei Jakub Ojrzyński ponownie spędził cały mecz na ławce rezerwowych Radomiaka Radom podobnie jak Anderson Arroyo, który nie zagrał dla Alavesu.