05.05.2024
17:30

Osób online 1155

Raport z piątkowych meczów reprezentacji

W piątkowych meczach reprezentacji narodowych wystąpiło czterech zawodników Liverpoolu, a Mohamed Salah zdołał nawet dwukrotnie wpisać się na listę strzelców.

Atakujący The Reds strzelił pierwszą i trzecią bramkę dla Egiptu w wygranym 3:0 towarzyskim meczu z reprezentacją Nigru.

Salah otworzył wynik spotkania w 43. minucie meczu - po przyjęciu podania na skraju pola karnego minął obrońcę i oddał precyzyjny strzał w kierunku długiego słupka bramki.

W drugiej połowie ustalił wynik spotkania, wykorzystując rzut karny i pozostał na boisku do ostatniego gwizdka.

Podobne odczucia po piątkowym meczu mógł mieć również Alisson Becker i jego Brazylia, która w towarzyskim meczu rozgrywanym we francuskim Le Havre pokonała 3:0 Ghanę.

Alisson grał w tym meczu przez pełne 90 minut, Fabinho wszedł na boisko po godzinie gry, natomiast Roberto Firmino przesiedział mecz na ławce rezerwowych.

Z ławki w piątek nie podniósł się także Trent Alexander-Arnold, a jego reprezentacja Anglii przegrała swój mecz Ligi Narodów z Włochami 1:0.

Nieco wcześniej całe spotkanie dla swojej reprezentacji zagrał Darwin Núñez - w towarzyskim meczu rozgrywanym w Austrii Urugwajczycy przegrali jednak 1:0 z Iranem.