27.04.2024
13:30

Osób online 1000

Darwin z golem dla Urugwaju

Darwin Nunez zdobył bramkę dla Urugwaju w wygranym 2:0 meczu towarzyskim z Kanadą. Napastnik Liverpool trafił do siatki w 33 minucie, a na boisku przebywał przez godzinę.

Diogo Jota zagrał 78 minut w meczu Portugalii z Hiszpanią, które zakończyło się wynikiem 0:1 i sprawiło, że ostatecznie to Hiszpanie awansowali do finałów Ligi Narodów.

Tymczasem Kostas Tsimikas zagrał w tych samych rozgrywkach i pomógł Grecji w wygranym 3:1 meczu z Irlandią Północną, dla której wystąpił Conor Bradley.

Z kolei Alisson Becker rozegrał pełne 90 minut, a jego Brazylia wygrała 5:1 z Tunezją. Całe spotkanie na ławce rezerwowych spędzili Fabinho oraz Roberto Firmino.

Kilku piłkarzy Liverpool zagrało także dla młodzieżowych reprezentacji Anglii.

Harvey Elliott zanotował 70 minut w meczu reprezentacji U-21, która pokonała 3:1 Niemców. James Balazigi wszedł na boisko w 75 minucie, a jego kadra U-21 wygrała 3:0 z Australią.

Z kolei Luke Chambers zaliczył dwie asysty w meczu drużyny U-19, która wygrała 4:2 z Danią w eliminacjach do mistrzostw Europy. W meczu zagrali także Lee Jonas oraz Isaac Mabaya, którzy weszli na boisko w drugiej połowie.