PNE
Preston North End
Towarzyski
13.07.2025
16:00
LIV
Liverpool
 
Osób online 1819

Hamann o zachowaniu Kloppa na konferencji


Dietmar Hamann skomentowaÅ‚ zachowanie Jurgena Kloppa, który na konferencji prasowej przed meczem z Rangersami byÅ‚ bardzo zirytowany pytaniem jednego z dziennikarzy, który zacytowaÅ‚ Hamanna. 

Były piłkarz The Reds powiedział, że Liverpoolowi brakuje iskry co nie spodobało się menedżerowi zespołu.

- To oczywiste, że Liverpool ma w tym momencie problemy. Klopp może widzi to inaczej i uważa, że to co mówię nie ma sensu, więc nie tak sobie mówi - powiedział Hamann.

- Nie mam z tym żadnego problemu, ponieważ musisz szanować opinię innych. Dlatego nie bardzo rozumiem to co wczoraj powiedział.

Doceniasz naszÄ… pracÄ™? Postaw nam kawÄ™! Postaw kawÄ™ LFC.pl!

Komentarze (3)

WhiteAngel 14.10.2022 08:22 #
W sumie to Kloppa zdenerwowało to, że dziennikarz zadaje pytania nie swoje tylko Hammana, a że to cham i prostak nasz pan ex-piłkarz, to miał prawo Jurgen być zły
Redzik90 14.10.2022 09:46 #
Dietmar Dziekanowski Hamann znowu w akcji.
Clashman 14.10.2022 14:03 #
Hamann to jest wioskowy głupek, który co rusz kompromituje się swoimi wypowiedziami. Już o tym pisałem, ale nigdy nie zapomnę jak ten kretyn namawiał Lewandowskiego, by ten nie bił rekordu Mullera. Jak twierdził, rekord Mullera (wówczas) był tak fantastyczny, że czymś lepszym jest go współdzielić, niż pobić. To jest oczywiście tylko jeden z przykładów "złotych myśli" tej ameby. Nawet na powyższym zdjęciu wygląda, jakby miał demencję. Nie dziwię się takiej reakcji Kloppa na konferencji i w pełni go popieram. Hamann mógłby z powodzeniem podać sobie rękę z takimi "ykspertami" jak Merson czy Neville. Banda idiotów, którzy po zakończeniu piłkarskiej kariery nie potrafią się dalej realizować w futbolu, dlatego "recenzują" tych największych. Na przykład taki Neville niech lepiej powie coś na temat swojego "wielkiego" trenerskiego pobytu w Valencii, bo do komentowania "ykspertów" jest zawsze najwięcej, ale już do zbudowania czegoś, "dziwnym" trafem, jest tylko topowa garstka.

Pozostałe aktualności