CHE
Chelsea
Premier League
04.05.2025
17:30
LIV
Liverpool
 
Osób online 1975

Chambers o swojej wszechstronności


Luke Chambers ma nadzieje, że jego wszechstronność pozwoli mu na więcej minut na boisku w seniorskiej drużynie Liverpoolu.

Osiemnastolatek wszedł w drugiej połowie meczu towarzyskiego z Lyonem na pozycję środkowego obrońcy, jednakże w trakcie przedsezonowego obozu przygotowawczego trenował na pozycji lewego obrońcy. 

Sam Jurgen Klopp wypowiedział się o Chambersie w następujący sposób:

- Ma wszystko, żeby zostać środkowym obrońcą, poza posturą, którą musi jeszcze zbudować.

Te słowa podbudowały Chambersa, który deklaruje, że dołoży wszelkich starań, żeby zbudować z czasem odpowiednią sylwetkę. Ponadto, Luke zabrał także głos w sprawie nowej pozycji na boisku:

- Dobrze jest dodać nową pozycję do wachlarza twoich możliwości. Jako lewy obrońca grywałem już w drużynach U-19. Być może w przyszłości zostanę stoperem lub wahadłowym, bo na obu tych pozycjach czuję się dobrze. Taka wszechstronność daje ci szanse na więcej minut w pierwszym zespole. 

Chambers skomentował także obóz przygotowawczy w Dubaju:

- Jak dotąd bardzo podoba mi się ten wyjazd. Zawsze podczas takich obozów z pierwszym zespołem mam okazję dużo się nauczyć od seniorów, szczególnie tych, którzy grają na mojej pozycji. Sądzę, że poczyniłem już duży postęp względem obozu w Singapurze, aczkolwiek wciąż pozostaje wiele, wiele rzeczy, których muszę się nauczyć.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Salah, umowa LFC z Google Pixel i selfie  (0)
29.04.2025 23:18, Kubahos, The Athletic
Alisson o zdobyciu mistrzostwa w barwach LFC  (0)
29.04.2025 19:30, Mdk66, thisisanfield.com
Gakpo może zostać ukarany przez FA  (20)
29.04.2025 18:16, Wiktoria18, The Athletic
Salah o swojej rozmowie ze Slotem  (1)
29.04.2025 14:41, MaksKon, thisisanfield.com
Andy: To mistrzostwo to dla nas wszystko  (0)
29.04.2025 14:34, Maja, Liverpool Echo
Kulisy świętowania mistrzostwa  (3)
29.04.2025 13:04, ManiacomLFC, The Athletic
Scholes: Trent musi podjąć ciężki wybór  (3)
29.04.2025 12:01, AirCanada, Liverpool Echo