Osób online 900

Raport z wypożyczeń

Conor Bradley odegrał swoją rolę, kiedy w niedzielę ekipa Boltonu Wanderers na Wembley zwyciężyła w rozgrywkach Papa Johns Trophy.

Wypożyczony z Liverpoolu boczny obrońca finał przeciwko Plymouth Argyle rozpoczął w wyjściowym składzie i zaliczył pełen wymiar czasu w spotkaniu, które zespół Iana Evatta wygrał 4:0.

Za sprawą trafień Kyle'a Dempseya i Diona Charlesa Bolton szybko wysunął się na dwubramkowe prowadzenie, w drugiej połowie podwyższyli je Elias Kachunga oraz Gethin Jones, a ostatecznie zespół wygrał trofeum.

W ślady Bradleya pójdzie niebawem Fidel O’Rourke, który wraz z ekipą Halifax Town zakwalifikował się do finału FA Trophy - to spotkanie również zostanie rozegrane na Wembley.

Napastnik Liverpoolu wszedł na boisko z ławki rezerwowych pod koniec sobotniego półfinału z Altrincham, w który Halifax Town zremisował 1:1, ale zwyciężył 3:2 w rzutach karnych.

W niedzielę 21 maja w finale rozgrywek zmierzą się z Gateshead FC.

W szkockiej Premiership zwycięstwa odnieśli Leighton Clarkson, a także Luke Chambers.

Clarkson rozegrał całe spotkanie, w którym jego Aberdeen pokonało 1:0 St. Johnstone, z kolei Chambers wszedł na boisko w 63 minucie wygranego przez Kilmarnock 2:1 spotkania z Hearts.

Tyler Morton zagrał w pełnym wymiarze w przegranym przez Blackburn Rovers 0:1 meczu z Birmingham City w Championship.